Vláda opět útočí na střední třídu, myslí si Štěch o stávce učitelů

07.12.2011 14:19 | Zprávy
autor: joh

Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz věnuje dnešní stávce učitelů kvůli platům. Podle něj je rušení tzv. věkového automatu špatný krok a učitelé s delší praxí by měli mít vyšší plat.

Vláda opět útočí na střední třídu, myslí si Štěch o stávce učitelů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Senátu Milan Štěch při rozhovoru

"Naskýtá se otázka, proč s něčím podobným vláda přichází právě nyní. Argument, že je tím umožněno stanovit vyšší tarif kvalitním učitelům bez delší praxe, neobstojí. K tomuto účelu jsou přece tzv. nenárokové složky," přemýšlí Štěch.

Vláda chce privatizovat veřejný sektor

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Michal Zuna byl položen dotaz

Jednání o vydání Babiše a Okamury

Tvrdíte, jak jednání mandátového a imunitního výboru proběhlo věcně a konstruktivně. Můžete to rozvést? Mě by ta debata, kdy je už dopředu znám výsledek zajímala. A lze něco nazvat vůbec jednáním, natož konstruktivním, když víme, že k vydání nedojde? O čem se tak vlastně jednalo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Návrat odsouzených žen po 21 letech

22:33 Vězeňská služba: Návrat odsouzených žen po 21 letech

Po 21 letech se do pardubické věznice vrátily odsouzené ženy. Nešlo však o běžné umístění, neboť šes…