„Biden žere pizzu!“ „Ještě ukažte, jak půjde na záchod.“ Kroužková z ČT tryskala nadšením, lid se pobavil. Koluje VIDEO

26.03.2022 12:46 | Ze sítí

Moment, jak americký prezident Joe Biden v Polsku chvíli pojídá pizzu s americkými vojáky, obletěl svět. V české internetové obci vyvolalo pozornost, s jak velkou důležitostí tuto skutečnost ve zpravodajství ČT popisuje moderátorka České televize Babora Kroužková. S doprovodným komentářem video na svém facebooku zveřejnil veterinář Jiří Žák, jenž si z Kroužkové pořádně vystřelil. „Zpravodajství ČT je k pláči,“ zní hlas lidu.

„Biden žere pizzu!“ „Ještě ukažte, jak půjde na záchod.“ Kroužková z ČT tryskala nadšením, lid se pobavil. Koluje VIDEO
Foto: Repro: Facebook
Popisek: Americký prezident Joe Biden pojídá pizzu s americkými vojáky, kteří jsou v Polsku v rámci sil NATO

Šéf Bílého domu Joe Biden přiletěl do města Řešova v Polsku, které se nachází nedaleko ukrajinských hranic. Učinil tak v rámci své evropské cesty do Bruselu. Po příletu ho ale nikdo nevítal, neboť polský prezident Andrzej Duda se zdržel ve Varšavě kvůli technickým problémům letadla.

Biden se tak rozhodl pozměnit svůj program a vydal se na místní základnu za americkými vojáky mise NATO, které měl původně navštívit až po schůzce se svým polským protějškem.

Setkání Bidena s americkými vojáky, kteří působí v Polsku v rámci Severoatlantické aliance, bylo velmi uvolněné. Jedla se pizza z krabice, pilo kafe z kelímku, Biden hýřil úsměvy a usmíval se do společných selfíček s vojáky.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

Mgr. Nina Nováková byl položen dotaz

Prosím o vysvětlení

Četl jsem tento (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Novakova-KDU-CSL-Plevel-v-ceskem-pravnim-radu-aneb-Lex-Schwarzenberg-757872) článek na PL a vůbec nechápu, o čem je řeč? Hned v prvním odstavci se píše o nějakých normách z dob socialismu, které stále platí a kvůli kterým z n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NATO, ale bez pomoci USA, proti „oslabenému“ Rusku? Analytik odtajnil mrazivá čísla

15:58 NATO, ale bez pomoci USA, proti „oslabenému“ Rusku? Analytik odtajnil mrazivá čísla

Docházejí tanky, dochází munice, dochází hlavně u dělostřelectva, tvrdí články v západních médiích o…