„Kr*va má čtyři nohy.“ „Češi nehladoví.“ Po slovech Topolánka vybuchl internet. Vylezlo vše

12.06.2022 21:21 | Ze sítí
autor: rak

Výměna názorů mezi bývalým premiérem Mirkem Topolánkem a novinářkou a aktivistkou Apolenou Rychlíkovou nabrala na obrátkách. Rychlíkové, kterou Topolánek označil za „krávu“, se zastalo hned několik známých tváří a bývalému premiérovi dávají tvrdě najevo, že překročil všechny meze. „To, že je pan Topolánek buran, se ví dlouho,“ zaznívalo u debaty novinářky, jež kvůli současnému růstu cen označuje Česko za reality show o přežití. Našly se ale i jiné názory. „Kráva nejste, ta má čtyři nohy,“ přišlo Rychlíkové z ODS.

„Kr*va má čtyři nohy.“ „Češi nehladoví.“ Po slovech Topolánka vybuchl internet. Vylezlo vše
Foto: Vít Hassan
Popisek: Mirek Topolánek

Rozproudit reakce na sociálních sítích se Rychlíkové podařilo, když se podělila, že při nákupech trpí. „Každý nákup jídla pro mou rodinu roztočí sociální úzkosti,“ sdílela se slovy, že si neumí představit, jak „masivní zdražování“ zvládají chudí lidé, senioři, samoživitelé a nízkopříjmové domácnosti a další, kteří „už nemají kde brát“.

„Česko je taková verze Survival reality show,“ přiblížila pak náš stát k boji o přežití.

Topolánek litování novinářky nesdílel. V krátkém vzkazu jí za její příspěvek sdělil pouze, že je „opravdu mimořádná kráva“.

Proti Topolánkovi následně povstal europoslanec Mikuláš Peksa (Piráti) a sama novinářka za přirovnání k samici rohatého přežvýkavce odepsala, že se „docela baví představou, že by tohle zkusil Babiš nebo Zeman“. „Ach, ti slušní SPOLU boys,“ uhodila nato na největší vládní koalici.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babičky pláčou kvůli větrným elektrárnám. Poslankyně ukázala řešení

14:30 Babičky pláčou kvůli větrným elektrárnám. Poslankyně ukázala řešení

DENÍK POSLANKYNĚ Plocha, na níž je možné stavět větrné elektrárny, se díky zásahu Filipa Turka zmenš…