„Sv*ni oživili cizí krví.“ David Černý po show Zemana. A víc. Havel by koukal

18.11.2021 9:11 | Ze sítí

Zkazky o totální nemohoucnosti prezidenta vzaly včera při rozhovoru pro TV Nova za své. Ne však nenávistné reakce na jeho adresu. „Tak svini napumpovali cizí krví, oživili a svině začíná okamžitě škodit. To jen pro všechny útlocitný litovače...“ řekl umělec David Černý, který se v říjnu z hospitalizace Miloše Zemana radoval. Přidala se také řečnice z demonstrací Milionu chvilek. Ty největší sprosťárny ovšem David Černý vyřkl již v roce 2016.

„Sv*ni oživili cizí krví.“ David Černý po show Zemana. A víc. Havel by koukal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Umělec David Černý

Včerejší rozhovor pro TV Nova ukázal Miloše Zemana bez problémů komunikujícího, v dobré náladě a ochotného odpustit „hyenismus“ některých lidí vůči jeho osobě.

Jeho projev výjimečně nekomentovala šéfka Liberálně ekologické strany Džamila Stehlíková, ta pouze reagovala na oznámená témata rozhovoru a stěžovala si již předem, že „na Den boje za svobodu a demokracii bude Zeman řešit SVOU nemoc a SVOU kancelář, vyřizovat si účty a mstít se SVÝM oponentům. Prezident neřekne NIC k 22 479 nakaženým covidem v Česku a k pondělním 84 mrtvým.“ A ptala se, k čemu takový prezident je.

Kdo ovšem komentář ke zlepšení Zemanova stavu měl, byl sochař David Černý. „Tak svini napumpovali cizí krví, oživili a svině začíná okamžitě škodit. To jen pro všechny útlocitný litovače...“ prohlásil. Když byl prezident hospitalizován, Černý se radoval a psal: „Hovno líto. Ať už táhne!“ a „Tak můžeme jít slavit podruhý!“

K Černému se přidala právnička Anna Koller, která mimo jiné vystupovala na demonstracích Milionu chvilek pro demokracii a je manželkou hudebníka Davida Kollera. „Souhlas. Tenhle člověk bude zlem a škodičem dokud bude živ. Žádné slitování,“ mínila.

Nenávist k Miloši Zemanovi trvá u Davida Černého již nějakou dobu. V roce 2017 na SeznamZprávách prohlásil, že Miloš Zeman je mnohem horší než Andrej Babiš. „To je zlo, které se asi dá srovnávat se zlem, které se jmenuje Klaus,“ řekl tehdy umělec. Když moderátorka připomenula, že nazval prezidenta „kreaturou s řitním otvorem místo úst“, tak Černý namítl, že se jedná o jemnou verzi jeho výroku.

„To, co Zeman během svého prezidentského období udělal, je to, že společnost absolutně rozdělil na dva skoro nenávistné tábory. Před volbami sděloval, že je bude spojovat, a udělal absolutně pravý opak. A to, co udělal z našeho renomé... I když my jsme nikdy extrémně velké renomé neměli, zejména po Klausovi jsme neměli žádné velké renomé. A Zemanovi se podařilo dostat image tohoto státního útvaru zvaného Česká republika ještě do daleko hlubšího pekla,“ dodal s tím, že se rozhodně nechlubí tím, že je Čech.

Opravdu sprostě se David Černý k Zemanovi vyjádřil právě před pěti lety: „Zamrdaná zkurvená kupa hoven a sraček na Hradě, vytlemený prasečí držky, ať už konečně chcípnou v ošklivejch a táhlejch bolestech. Zmrdi smradlavý, zkurvysyni vyjebaný, tupý debilové. I s tou bandou kreténů čuráckejch, co to navrhujou. Do nejhlubší prdele s váma, vy hovnožrouti.“ Reagoval tak na návrh novely o hanobení prezidenta republiky. V roce 2013 pak stvořil fialový plovoucí vztyčený prostředníček, který ukazoval směrem na Hrad.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

autor: kas

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To vy zbrojíte. Kreml zveřejnil, co Putin řekl Bidenovi. Čtěte celé

12:32 To vy zbrojíte. Kreml zveřejnil, co Putin řekl Bidenovi. Čtěte celé

Putin zdůraznil, že není namístě přenášet odpovědnost na Rusko, protože je to právě NATO, kdo podnik…