Babišova Schillerová: Jsem sama se sebou spokojená

12.08.2019 12:37

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se v rozhovoru pro server Expres.cz svěřila s tím, že je milovnicí šátků a bot. Přiznala se také k tomu, že ona je sama se sebou spokojená, takže z případných nelichotivých snímků si nic nedělá.

Babišova Schillerová: Jsem sama se sebou spokojená
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alena Schillerová, místopředsedkyně vlády a ministryně financí
„Jsem milovnice šátků, mám jich hodně a mám některé, které preferuji. Jednak se mi líbí a jednak tím schováte různé nedostatky,“ sdělila Schillerová, podle jejíchž slov je v jejím věku nevhodné v létě ukazovat holé paže. O stylistovi zatím Schillerová neuvažuje. „S takovým člověkem bych musela souznít. A momentálně jsem ve fázi, kdy jsem pověřila tímhle svoji dceru, kterou považuji za ženu, jež se umí oblékat, samozřejmě je mladá, štíhlá a krásná. Přijede sem příští týden a pomůže mi probrat šatník a začne mi radit,“ sdělila ministryně. Přiznala se také k tomu, že ráda utrácí za kadeřníka, kosmetiku a boty. 

Anketa

Jste pro schválení manželství homosexuálů?

7%
93%
hlasovalo: 8995 lidí

„Určitě mám víc jak dvacet párů. Možná i třicet,“ poznamenala a rozhovořila se i ke kabelkám. „Manžel mi dal k Vánocům vuittonku, ale abych vám řekla pravdu, raději mám levnější kabelky. Ráda si kupuji kabelku jako doplněk k oblečení, aby mi to ladilo k šatům, a to se zase nedá kupovat kabelka za několik desítek tisíc. Mám ráda značku Coccinelle, je cenově dostupná a mají krásné kousky,“ uvedla.

Původní text ZDE.

A kdo u nich doma drží kasu? „Manžel. Nebývalo to tak vždycky, ale teď, co jsem tady a věnuji se práci zde, i když ona to není práce, je to veřejná služba, tak můj manžel řídí tyhle věci,“ uvedla.

Své pak řekla i k ministryni práce a sociálních věcí Janě Maláčové, kdy podle svých slov s ní má profesní pracovní vztah. I když to navenek vypadá jako rivalita, Schillerová to tak nevidí.

„Samozřejmě, že ministr sociálních věcí a ministr financí stojí vždy na opačné straně a to platí v každých zemích. A to i bez ohledu na to, jestli jsou ze stejné stáje. Chápejte, já se starám o finance a ráda bych, aby tu zůstaly zdravé veřejné finance i po volbách, my tady nebudeme věčně, ale tahle země tady bude dál. Staráme se o to, abychom nezadlužovali tuto zem, investovali, kdežto ministr sociálních věcí je spíše v roli toho, kdo dává. A já musím hlídat, abychom toho nerozdali moc. Když hospodaříte doma, tak taky můžete vydat jen to, na co máte, to je jednoduché. Takže je to takto a já osobní vztahy do práce stejně netahám,“ uzavřela toto téma Schillerová.

Závěrem se pak vyjádřila i k premiéru Andreji Babišovi (ANO), s nímž má podle svých slov dobrý vztah. „Jsem u něj snad každý den, ale řešíme hlavně pracovní témata, ale někdy si řekneme, co nového u našeho vnuka nebo kde on byl na dovolené. Ale je to málokdy, většinou je to ‚kafe hlavně pracovní‘. Už jsme spolu pracovně dlouho. Umíme si naslouchat, máme k sobě respekt a já nemám z jeho strany pocit, že bych nebyla vyslyšena se svými názory a se svými postoji.“

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tomáš Klus smutní. Zkoušel vzít Nohavicu na milost, ale už je toho příliš

20:59 Tomáš Klus smutní. Zkoušel vzít Nohavicu na milost, ale už je toho příliš

Zpěvák Tomáš Klus se na svém Facebooku tvrdě pustil do textaře a zpěváka Jaromíra Nohavici. Připomín…