Chtěli, ať taky podepíše. Vyplavalo na semináři o covidu odsouzeném Pekarovou

21.11.2023 17:37 | Reportáž

Taky jsem dostal dopis s výzvou, aby byl tento seminář zakázán, sdělil v Poslanecké sněmovně na odborné akci o covidu-19 vědec Zdeněk Hostomský. Předsedkyně PSP ČR Pekarová Adamová sdělila, že s názory řečníků nesouzní, ale seminář zaštítěný SPD zakázat nemůže. Zazněly příklady vážného poškození po očkování. A návrh profesora Jiřího Berana.

Chtěli, ať taky podepíše. Vyplavalo na semináři o covidu odsouzeném Pekarovou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Profesor Jiří Beran na semináři Vakcinace proti onemocnění COVID-19 - současný pohled

Veškeré podvody, lhaní, porušování ústavy a zákonů musíme analyzovat, pojmenovat, zveřejnit. „A taky potrestat viníky, kteří nesou odpovědnost za zbytečně mrtvé, za zbytečně ohrožené a postižené, za nesmírné stamiliardové škody a za masívní zneužívání veřejných peněz. Pokud jde o masívní covidovou hysterii a očkovací propagandu, byla SPD bohužel jedinou parlamentní stranou, která se k ní nepřipojila a která protestovala proti veškerému omezování svobod a práv občanů. A sami jsme také prostřednictvím našeho právníka podali v tomto ohledu úspěšnou ústavní stížnost,“ prohlásil předseda SPD Tomio Okamura v úvodním vystoupení na semináři s názvem „Vakcinace proti onemocnění covid-19 – současný pohled“, který se na půdě Poslanecké sněmovny uskutečnil pod záštitou jeho stranického kolegy a lékaře Vladimíra Zlínského.

V úvodním panelu odborníků zdůraznila ambulantní neuroložka Jaroslava Chlupová, že nejvíc nežádoucích účinků představují neurologické problémy. „V neurologii máme spoustu onemocnění, jejichž příčina se nezjistí. Ale u všech neurodegenerativních onemocnění může být takovým prvním impulzem kromě nějakého viru také očkování jakoukoli vakcínou, takže covid z toho nemůžeme vyjmout. Jsou to různorodé potíže, které jdou napříč celým neurologickým spektrem. Jedná se o postižení jak periferního, tak centrálního nervového systému, zánětlivé, autoimunitní, kognitivní poruchy, demence, rychlý rozvoj parkinsonismu, amyotrofická laterální skleróza. To je opravdu alarmující,“ konstatovala neuroložka a poukázala na dva americké lékaře Paula Marika a Pierra Koryho, kteří určili novou nemoc – poškození vakcínami. Původně léčili pacienty s covidem, ale nyní se věnují pacientům, kteří byli poškozeni očkováním.

Po třetí dávce očkování se u pacienta rozvinula ALS

Ve svém příspěvku vylíčila také případy dvou svých pacientů. Oba patřili do ohrožených skupin, neboť u nich byl primárně revmatický problém, ale byli stabilizovaní. „Jeden ve věku 60 let, od roku 2018 byl na kortikoidech, ale ve stabilizovaném stavu. V červnu 2021 se naočkoval druhou dávkou vakcíny. Po něm se u něj rozvinula slabost pravé dolní končetiny. Byl hospitalizován, uzavřelo se to s tím, že se jedná o kořenový syndrom. Bohužel se v lednu 2022 ještě naočkoval třetí dávkou vakcíny. Už předtím pozoroval jakousi dysfunkci, nevýkonnost a únavu. Když potom za mnou přišel v březnu na kontrolu, už tam byly fascikulace, tedy samovolné záškuby svalových vláken, slabosti horních a dolních končetin a potvrdila se amyotrofická laterální skleróza. V současné době je imobilní, pohybuje se pouze pomocí invalidního vozíku,“ popsala Jaroslava Chlupová příběh jednoho z pacientů.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

COVID-19

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Jiří Hroník

Mgr. Marek Novák, MBA byl položen dotaz

Jak zvednout naši ekonomiku?

Že nás válcuje Čína není novinka, ale co s tím, když EU hází podnikatelům, firmám atd. klacky pod nohy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Neslyšel a nečetl jsem , že by ty vakcíny z USA kterými jsme byli očkování už byly uznány a prošly schválením, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseanaboca , 21.11.2023 19:18:15
Prostě na tom firmy z USA vydělaly a to tolik, že mají tak silné finanční zázemí /možná že i ČR a EU jem pořád posílá peníze/ že ostatní formy jim nemohou už konkurovat ve výzkumu atd. Timus e říká rovné podnikání. Když chtěl Hamáček jednat o dodávkách vakcin z Ruska, tak z něj BIS udělala zrádce národa, který chtěl letět prozradit státní tajemství, že Vrbětice nevyhodili Rusové

|  10 |  0

Další články z rubriky

Trump si vybral „dvojku“. Mladý senátor vyvolal skandál slovy o Ukrajině a jachtách

22:35 Trump si vybral „dvojku“. Mladý senátor vyvolal skandál slovy o Ukrajině a jachtách

Donald Trump si jako kandidáta na viceprezidenta vybral senátora J. D. Vance, informuje AP news. Pod…