HN radí Dienstbierovi: Založte si novou stranu a ukažte jim

14.05.2013 6:45 | Zprávy
autor: jav

Fanoušci Jiřího Dienstbiera nemají důvod volit ČSSD, jejímž je členem. Strana, která se svým nejpopulárnějším politikem a celkem úspěšným prezidentským kandidátem nakládá takto macešsky, si prý nic takového nezaslouží.

HN radí Dienstbierovi: Založte si novou stranu a ukažte jim
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Dienstbier

Podle komentátora Hospodářských novin Jiřího Leschtiny se ČSSD povedl vskutku husarský kousek - rok před volbami si odstřelila svého nejpopulárnějšího politika a zároveň třetího nejúspěšnějšího prezidentského kandidáta.

„Kdyby vypuzený Jiří Dienstbier zformoval vlastní stranu, mohl by odloudit Lidovému domu nejméně tolik hlasů, jak v minulých volbách Miloš Zeman s těmi svými apoštoly,“ myslí si komentátor. Ten v průběhu prezidentské kampaně opakovaně vyjadřoval názor, že Jiří Dienstbier je vhodnějším levicovým kandidátem na prezidenta než Miloš Zeman.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Všichni ví, kdo za Fialy kolaboroval.“ Gulyáš se vysmál dopisu novinářů o Babišovi

21:08 „Všichni ví, kdo za Fialy kolaboroval.“ Gulyáš se vysmál dopisu novinářů o Babišovi

„Chucpe“, říká herec Michal Gulyáš o prohlášení jednadvaceti šéfredaktorů a mluví o „hysterickém zác…