Místo jasných názorů bude Drahoš v debatách stahovat králíka, neudržel se Ovčáček

21. 1. 2018 14:14

Druhé kolo prezidentské volby – Zeman a Drahoš – se pomalu blíží a všichni jsou velmi zvědaví, jak dopadnou jejich televizní duely. Jasné názory nečekejte, Drahoš nabízí stahování králíka, cvičení a zpěv, rýpl si na svém twitterovém účtu do Jiřího Drahoše mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček, který tak narážel na nedávnou činnost finalisty v rámci předvolební kampaně.

Místo jasných názorů bude Drahoš v debatách stahovat králíka, neudržel se Ovčáček
Foto: Hans Štembera
Popisek: Mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček
reklama

Prezidentský kandidát Jiří Drahoš totiž v rámci své kampaně vyrazil i do míst, kde měl na programu především krávy, koně, venkovskou hospodu nebo stahování králíka. Pozvání do jižních Čech přijal od Asociace soukromého zemědělství, která na svých stránkách informovala o tom, že na farmě v Rančicích si pro něj připravili nečekanou „zkoušku ze selského života“, a to stahování králíka. I když se ze začátku Jiří Drahoš zdráhal, tak se se svým úkolem téměř profesionálně vypořádal, králíka během pár minut stáhl a rozporcoval.

 

 

A na to konto mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček reagoval, že nyní má ještě větší jasno v tom, jak asi budou diskuse prezidentských kandidátů tváří v tvář vypadat. „Jasné názory a jejich obhajobu v debatách nečekejte. Místo toho nabízí cvičení, stahování králíka a zpívání,“ rýpl si do Drahoše na svém Twitteru Ovčáček.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Promořené Chebsko: Stříhá se u známých. Sousedi bonzují. „Stát na mě kálí!“ A strašlivá slova od bývalé zdravotní sestry. O čem se radši nemluví?

20:51 Promořené Chebsko: Stříhá se u známých. Sousedi bonzují. „Stát na mě kálí!“ A strašlivá slova od bývalé zdravotní sestry. O čem se radši nemluví?

Naše minipříběhy z Chebska jsou možná banální, ale pro tuto dobu typické. Paní B., která má kadeřnic…