„Za stovku vymění budoucnost.“ Novinář Economie vyjel na seniory

03.07.2025 13:40 | Monitoring

Novinář z vydavatelství Economia Martin Denemark označil voliče některých opozičních stran za dezoláty. Kritiku zamířil hlavně na seniory, kteří prý kvůli politickým dárečkům hazardují s budoucností dalších generací. Konkrétně jde podle Denemarka například o voliče SPD a STAČILO!.

„Za stovku vymění budoucnost.“ Novinář Economie vyjel na seniory
Foto: Daniela Černá
Popisek: Český jarmark SPD v Olomouci

Denemark na síti X srovnával důchodce z minulých generací s těmi současnými. Podle něj nynější senioři přestali myslet na budoucnost svých dětí a vnoučat, což bylo dříve zvykem.

„Vzpomínám na babičky z počátku 90. let, které říkaly, že na nich nezáleží. Že jsou šťastné, že zažily pád komunismu, že záleží na tom, aby se měly dobře vnoučata a děti. Děti dorostly do jejich věku. Z některých jsou dezoláti, kteří za stovku k důchodu vymění budoucnost kohokoli,“ prohlásil Denemark.

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Jakub Makarovič

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Tohohle taky novináře bych se zeptal, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseBorowitz , 03.07.2025 18:14:01
na čí budoucnost myslel váš boss, když rodinám s dětmi ukradl jejich ostravské byty? A pokud jde o babičky, já pamatuji ty šumavské, které se v 60. letech modlily za komunisty, že je zbavili té hrozné dřiny a bídy.

|  8 |  0

Další články z rubriky

To už měla dostat ten řád Holubová. Pavel rozdával, ne bez odezvy

17:50 To už měla dostat ten řád Holubová. Pavel rozdával, ne bez odezvy

Zaslouží si Zdeněk Svěrák Řád bílého lva, nejvyšší existující státní vyznamenání? A zasloužila se An…