Národ řekne nasr*t! Čas pro úřednickou vládu. Klára Samková vyvozuje důsledky

23.10.2020 11:57 | Zprávy

Advokátka Klára Samková se v rozhovoru pro Parlamentní listy.cz vyjádřila k přešlapu ministra zdravotnictví Romana Prymuly, který se ve středu pozdě večer navzdory zákazu sešel v restauraci s předsedou poslaneckého klubu ANO Jaroslavem Faltýnkem. Premiér Andrej Babiš (ANO) mezitím vyzval Prymulu k rezignaci na post. Pokud tak neučiní, chce jej odvolat.

Národ řekne nasr*t! Čas pro úřednickou vládu. Klára Samková vyvozuje důsledky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Klára Samková

Má Babišova vláda odstoupit? Nebo má odejít jen Prymula? 

Především: právě jsme se probudili uprostřed hejna Talebových černých labutí, tedy naprosto neuvěřitelných a neočekávatelných událostí, se kterými nikdo nepočítal. Ukázalo se, že premiér Babiš je schopný řídit svůj podnik pouze tehdy, jestliže má nad lidmi neomezenou moc a může je seřvat a vyhodit. Jenže celý národ prostě nemůžete vyhodit - musíte se s ním domluvit... Což on vůbec ani netuší, že něco takového existuje. Fotečky ze Strakovky a Márovo pí ár nepomůže, protože život není pí ár. 
 
Tedy, sečteno podtrženo, odejít má celá vláda.
 
Kdo by měl nyní uchopit moc a jaká opatření by měl učinit, pokud jde o covid-19?
 
Je čas pro úřednickou vládu. Opozice má totiž pouze jeden jediný program, a tím je "antibabiš". Pokud Babiš nebude premiérem, je jejich program vyčerpán. Druhou největší politickou silou po ANO jsou nyní Piráti. Jak se daří pod vládou Pirátů, vidíme v Praze. Co se týká opatření proti covidu, je to na delší odpověď a předesílám, že ani advokáti nerozumí úplně všemu. Nicméně jednu systémovou připomínku bych měla. Veškerá opatření proti covidu byla a jsou založená na represích. NEchodit, NEotvírat, zavřít, omezit. Dovolte mi exkurz do religionistiky. Víte jak se poznají satanisté? Že jsou PROTI. A to třeba i proti něčemu, co je zlo - ale proti. Nikdy nejsou PRO, jsou vždy negativní. Tady jsme, kromě rozhazování peněz, které se vsákly jako voda do pouště, neviděli ani jedno pozitivní opatření, tedy co udělat, jak život zařídit, aby věci fungovaly... 
Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Jaroslav Polanský

ČT

Dobrý den, také nemám pro zvýšení poplatků ČT pochopení. Absurdní mi také přijde to rozšíření plátců. Má otázka ale zní, zda vůbec potřebujeme veřejnoprávní média? K čemu, když informovat pravdivě a objektivně musí přeci všechna média, a pokud tak nedělají, tak se jim dá dát třeba pokuta nebo tak ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fialova vojenská dohoda s Ukrajinci: Černé na bílém. Materiál, výcvik, zbrojní výroba

18:12 Fialova vojenská dohoda s Ukrajinci: Černé na bílém. Materiál, výcvik, zbrojní výroba

Předseda vlády ČR Petr Fiala se ve čtvrtek 18. července 2024 zúčastnil v Blenheim Palace ve Velké Br…