Ožrala. Neustupujte! Je vidět, co jsi za s*áče. Babišův vzkaz opozici před hlasováním je jako hadr na býka

23.11.2018 13:07 | Zprávy
autor: kas

Andrej Babiš nebo spíše ten, kdo má na starosti jeho profil, ještě před hlasováním o nedůvěře vládě dal na sociální síť Facebook další příspěvek. Poděkoval svým příznivcům a svým odpůrcům vzkázal: „Musíte mě buď odvolat nebo mě budete muset porazit ve svobodných, demokratických volbách“. V diskuzi byla slyšet jak slova podpory, tak odporu. Někteří mu ale připomínali, že porušuje stanovy ANO. A padla i horší slova.

Ožrala. Neustupujte! Je vidět, co jsi za s*áče. Babišův vzkaz opozici před hlasováním je jako hadr na býka
Foto: Screen: FTV Prima
Popisek: Premiér Andrej Babiš v pořadu Názory bez cenzury.

„Nechci společnost, kde pár vyvolených může cokoli a většina nemůže nic, dokonce ani hlasovat ve volbách,“ vzkazuje Andrej Babiš a slibuje, že bude bojovat ze všech sil proti jejímu rozdělování. „Vím, že mě v mém úsilí rozumní lidé podpoří. Tisíce jejich ohlasů v podobě mailů, SMSek atd. mě o tom denně přesvědčují,“ tvrdí premiér a všem děkuje.

A vzkazuje něco také svým odpůrcům: „Vám říkám, že za této situace opravdu nemám důvod odstupovat. Musíte mě buď odvolat nebo mě budete muset porazit ve svobodných, demokratických volbách. Pak odstoupím rád. Jinak, než na základě vůle většiny naší společnosti, se mě ale prostě nezbavíte“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…