První dáma ODS překládá „natvrdlému Babišovi“: Milej zlatej, moc a prachy ti na tuhle nevěstu nestačí. S estébákem nepůjdeme

14.07.2018 19:47

Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) čelí kritice za to, že svou vládu opřel o podporu komunistů. Premiér se brání, že mu v podstatě nic jiného nezbylo, že by mnohem víc stál o vládu s ODS, po které podle svých vlastních slov začal volat těsně po volbách. Alexandra Udženija z ODS teď poslala Babišovi jasný vzkaz.

První dáma ODS překládá „natvrdlému Babišovi“: Milej zlatej, moc a prachy ti na tuhle nevěstu nestačí. S estébákem nepůjdeme
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Alexandra Udženija při nominačním projevu na sjezdu ODS

Když premiér Andrej Babiš odpovídá na otázku, proč umožnil návrat komunistů k moci, který se projevil např. tím, že se díky hnutí ANO stal 1. místopředsedou Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip, předseda vlády se brání, že mnohem víc stál o vládu s ODS, o které začal mluvit těsně po sněmovních volbách v příjnu 2017. ODS nejednou oponovala, že kdyby Babiš opravdu stál o vládu s jejími poslanci, choval by se jinak. Jenže Babiš svou tezi opakoval znovu a znovu. Alexandru Udženiju (ODS) to dovedlo k závěru, že je stávající český premiér Babiš asi „natvrdlý“ a je třeba mu jednou provždy a natvrdo říci, jak se věci mají. Přes server Echo24.cz proto Udženija poslal Babišovi jasný vzkaz.

„Protože je pan premiér Babiš natvrdlý, tak mu budu muset přeložit do prostého jazyka, co jako ODS říkáme celou dobu,“ prohlásila Udženija. „A snad už to konečně pochopí: Milej zlatej, chápu, že sis ODS vybral jako tu nejlepší, nejatraktivnější a nejkrásnější nevěstu, ale ODS tě nechce!“ píše v tiskovém prohlášení.

1. místopředsedkyně ODS jedním dechem dodala, že je Babiš politicky nečitelným partnerem, o něhož členové ODS nemají zájem. Udženija považuje Babiše za „StBáka a lháře“, s nímž nechce mít nic společného. „Rozumím, máš moc a prachy, chovat se ale neumíš, takže nechápeš, že si někdo dovolí odmítnout tě. Ale tentokrát se s tím už konečně smiř,“ pokračovala.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Obdrží Železný kříž! Tomáš Halík cílem drsné srandy

12:42 Obdrží Železný kříž! Tomáš Halík cílem drsné srandy

Bývalý starosta městské části Praha-Koloděje Zbyněk Passer si utahuje z českého katolického kněze T…