Psycholog z fakulty vykládal na Seznamu, kdy se Česko změní

06.07.2019 16:46

Psycholog doc. PhDr. MUDr. Mgr. Radvan Bahbouh, Ph.D., který přes dvacet let přednáší na katedře psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v rozhovoru pro server Seznamzprávy.cz prozradil, kdy se Česko změní. Kdy by mohlo být v České republice líp?

Psycholog z fakulty vykládal na Seznamu, kdy se Česko změní
Foto: Hans Štembera
Popisek: Schůze sněmovny s jediným bodem programu- Návrh na vyslovení nedůvěry vládě České republiky

Radvan Bahbouh, člen České asociace koučů, se věnuje psychologii mnoho let. Dost na to, aby toho o lidské duši a mysli věděl opravdu hodně. Přes dvacet let přednáší na katedře psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Založil společnost QED Group a soukromě se věnuje koučování lidí, kteří o to projeví zájem.

Odpověděl mimo jiné i na otázku, zda by bylo Česko jiné, kdyby se čeští politici nezdráhali využít služeb personálních koučů.

„Česko by bylo jinde, kdybychom měli jiné politiky. A myslím si, že kdyby to byli takoví politici, kteří by měli sebereflexi a chtěli by na sobě pracovat, tak by to bylo moc hezké. Jestli by pak používali kouče, to nevím, ale je to vlastně hezká představa. To bych si přál,“ prozradil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura se před lidmi neudržel: V EU se zbláznili! Green Deal. Elektřina zdraží o stovky procent. Všichni budete na dávkách!

7:40 Okamura se před lidmi neudržel: V EU se zbláznili! Green Deal. Elektřina zdraží o stovky procent. Všichni budete na dávkách!

„To, že se vám teď zdražuje elektřina, už je na základě Zeleného údělu EU. Elektřina se má zdražit o…