Razie na „luxusní feťáky“: I policie zírala. A pak přišla SMS, zíráte vy

22.03.2021 7:36 | Zprávy
autor: kas

Stejně jako na podzim, i teď se podle zjištění policie konají ilegální party. Ovšem tato byla trochu jiná. Jeden z účastníků se vyfotil na sociálních médiích a policii označil. A ta pak na místě zajistila 40 lidí a pár sáčků kokainu. Vysvětlení? Jeden pracovník si přivedl „partu kamarádů“ a management prý nic nevěděl. Ale na internetu se pařícím dostalo podpory.

Razie na „luxusní feťáky“: I policie zírala. A pak přišla SMS, zíráte vy
Foto: Repro Policie ČR
Popisek: Přerušená party v pražském baru Black Angel's

Zatímco jaro 2020 bylo poměrně prosté zpráv o nelegálních večírcích, už na podzim se začaly objevovat tajně otevřené podniky a některé jsou i přes odpor vlády a denní návštěvy policie otevřené i veřejně.

Jedna taková party se odehrála v noci z pátku na sobotu a účastníci se zřejmě nedrželi zpátky. Jak policie uvádí, v Black Angel’s baru na pražském Staroměstském náměstí se bavilo 40 lidí. Policie, která se k nim chtěla dostat, musela přestřihnout zámek. A kromě bavících se účastníků party a alkoholu našla i několik sáčků s kokainem.

Jak se policie o této oslavě dozvěděla, naznačila na twitteru: „Těžko říct, jestli jde o vrchol drzosti nebo hlouposti, když někdo v ‚uzavřeném‘ baru v centru Prahy šňupe kokain a ve stories, která při tom umísťuje na svoje sociální sítě, nás ještě označí.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…