Střílí nám do dětí, a uprchlice nás bude dojímat? Promluvil slovenský miliardář- předseda Boris Kollár

09.05.2016 20:12

Miliardář Boris Kollár, slovenský poslanec a otec osmi dětí, se razantně vyjádřil k případu uprchlice postřelené na maďarsko-slovenské hranici. Žena byla postřelena poté, co automobil odmítl zastavit na namátkovou kontrolu a slovenští celníci sáhli ke zbraním.

Střílí nám do dětí, a uprchlice nás bude dojímat? Promluvil slovenský miliardář- předseda Boris Kollár
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Menší uprchlický tábor pro rodiny s dětmi v Ankawě. Jde o křesťanskou čtvrť Arbílu, čtvrtého největšího města v Iráku
reklama

Na slovenském území byla ze střelné zbraně zasažena uprchlice. Do ledvin. Nemuselo by k tomu dojít, kdyby automobil na výzvu celníků zastavil a osoby uvnitř se podrobily namátkové kontrole. Předseda slovenské politické strany Sme rodina Kollár se na sociální síti Facebook postavil jasně na stranu ochránců hranic.

Absolutně správný postup. Jestliže tolerujeme policii, že střílí po našich dětech (studenti v autě), tak toto je jasné jako facka, postup byl správný a vinu nese řidič. Ten by měl jít pěkně na deset let do vězení za pašeráctví a ohrožování života lidí svým počínáním! V tomto případě jsem na straně policie!“ napsal důrazně.

Kollár v této souvislosti připomíná případ, kdy v roce 2013 slovenská policie střílela po automobilu na dálnici D2, ve kterém jeli vysokoškolští studenti. Naštěstí se jim nic nestalo. Studenti ovšem novinářům popsali, že prožívali momenty hrůzy. Strážci zákona ovšem před třemi lety trvali na tom, že jednali správně, protože šlo o vozidlo, které v minulosti patřilo hledané osobě. A řidič nereagoval na předchozí policejní výzvy k zastavení.

Boris Kollár doslova napsal

Absolutne spravny postup ak tolerujeme policii ze striela po nasich detoch ( študenti v aute) tak toto je jasne ako facka , postup bol spravny a vinu nesie vodic ten by mal ist pekne na 10 r do vazenia paseractvo a ohrozovanie zivota ludi svojim konanim ! V tomto pripade som na strane policie !!!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

17:15 Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

Poslanec Lubomír Volný dnes opět na plénu Poslanecké sněmovny hovořil bez roušky. Mluvil mimo jiné o…