Tajemné Babišovo VIDEO: Dnes vyšlo najevo, o co šlo

29.06.2020 13:54 | Zprávy
autor: tle

Andrej Babiš v posledních několika dílech „Čau lidi“ mluvil o astrologii a horoskopech. „Hraje to na nepříčetnost, to je evidentní,“ poznamenal známý český marketér. „Babiš se dokázal stát hlasem lidu, proto musí mluvit jeho jazykem, říkat, že věří podobným věcem atd. Jeho matka země nebo horoskopy nejsou omyl, ale věcný kalkul, do jehož šíření rve reklamu,“ všiml si analytik Josef Šlerka. „To je jak okrádat postižené,“ ozvalo se v diskusi.

Tajemné Babišovo VIDEO: Dnes vyšlo najevo, o co šlo
Foto: Facebookový profil Andreje Babiše
Popisek: Premiér Andrej Babiš (ANO)

Premiér Andrej Babiš se v posledních svých videopříspěvcích „Čau lidi“ na facebooku dotkl téma astrologie. V předminulém díle například řekl: „Matka země a otec slunce nám vzkázali, že máme spolupracovat. Aspoň čtyři měsíce. Že se máme spojit, že nám tady do té naší zemičky nikdo nebude mluvit. Ani ti velcí, ani nikdo ze zahraničí, protože vy dobře víte, že vy rozhodujete o osudu naší země. Vy ve svobodných volbách jste šli a zvolili jste naše poslance a naši poslanci zvolili naši vládu, a tak to bude i příště, v říjnu 2021.“

Více o posledním dílu „Čau lidi“ jsme psali ZDE:

„Vysloužil jsem si za to, jako tradičně, posměch od některých lidí,“ podotkl v posledním díle a následovalo astrologické okénko. „Astrologie mě zajímá. Nevím, jestli jste si někdy dali udělat charakteristiku na základě data, místa a hodiny narození… já jsem si dal několikrát takový horoskop a je to zajímavé,“ oznámil Babiš, přičemž dodal, že si i myslí, že to „celkem funguje“. „Někteří lidé věří v Boha, já zase věřím na vesmír, na zdroj, na energii,“ vysvětloval. Poukázal, že astrologie vedla významná rozhodnutí vůdců a panovníků. „Hlavně prosím vás, nepište, že se rozhoduju podle astrologů, zajímá mě to,“ upozornil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…