Útok na Kliniku se hodí odpůrcům prezidenta. Česká nezávislá žumpa, Sobotka a Dienstbier teď rozjedou nehoráznou kampaň, obává se Zemanův fanoušek

07.02.2016 21:11

Zakladatel facebookových skupin na podporu prezidenta Miloše Zemana Vilém Rössler se vyjádřil ke žhářským útokům na centrum Klinika v Praze.

Útok na Kliniku se hodí odpůrcům prezidenta. Česká nezávislá žumpa, Sobotka a Dienstbier teď rozjedou nehoráznou kampaň, obává se Zemanův fanoušek
Foto: ReproFoto: FTV Prima
Popisek: Prezident Miloš Zeman v pořadu Partie
reklama

„Začínám mít vážnou obavu, že tato událost bude smetena pod stůl se slovy pachatelé neznámí. Nevěřím tomu, že by někdo, kdo tady nevítá uprchlíky, byl tak naivní, aby něco takového spáchal a nahrál na smeč všem těm nic nechápajícím sluníčkářům,“ uvedl Rössler s tím, že se toto vše náramně hodí do krámu odpůrcům prezidenta, obzvláště po památném výroku o kalašnikovu. 

  • Původní text ZDE

„Když někdo dokáže zinscenovat pomyslný útok odpůrců migrantů proti vítačům, tak bych se vůbec nedivil, že i tento útok má poškodit právě Miloše Zemana. Ostatně nějaký pan Horáček se už v tom smyslu vyjádřil,“ dodal vzápětí.

Zároveň řekl, že čeká, že česká nezávislá žumpa rozjede za pomoci pánů Sobotků a Dienstbierů nehoráznou kampaň proti Zemanovi. A z toho důvodu i žádá důkladné prošetření a potrestání skutečných viníků.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šarapatka a Kühn vyvolávají konflikty a hrotí jednání, ne Lipovská. A Dvořák... Šéf Rady ČT prozradil úplně vše

19:40 Šarapatka a Kühn vyvolávají konflikty a hrotí jednání, ne Lipovská. A Dvořák... Šéf Rady ČT prozradil úplně vše

Hostem Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl Pavel Matocha, předseda Rady ČT. Jak funguje …