V levé dírce covid, v pravé ne? Známá zpěvačka přeč*rala systém – udělala si dva testy. A divák žasne

15.11.2020 15:38

Dá se vůbec spolehnout na covidové testy? Americká zpěvačka Erykah Badu se nechala otestovat a nestačila se divit. Výsledky z levé a pravé nosní dírky byly odlišné. Co na to její lékař... Budete koukat. Podobnou zkušenost udělal i známý miliardář. Ten se nechal testovat pro jistotu dokonce čtyřikrát. „Děje se tady něco extrémně falešného,“ řekl.

V levé dírce covid, v pravé ne? Známá zpěvačka přeč*rala systém – udělala si dva testy. A divák žasne
Foto: Repro Youtube
Popisek: Koronavirus SARS CoV-2
reklama

Anketa

Bude Joe Biden dobrý prezident USA?

10%
90%
hlasovalo: 10463 lidí

Americká zpěvačka Erykah Badu je poněkud zmatená z výsledků covidových testů. V pátek 13. listopadu Badu, která je oceněna i prestižní cenou Grammy, sdílela na sociální síti, jak jí po několika testováních vyšlo, že je na covid negativní. Podivnější už byli předchozí výsledky, které ukázaly obojí. Tedy, že je negativní a pozitivní zároveň.

Jak je to možné? Zpěvačka napsala na twitteru: „Neměla jsem žádné příznaky. Byla jsem testována na covid. Stejným přístrojem. Levá nosní dírka ukázala, že jsem pozitivní. Pravá nosní dírka zase, že negativní,“ a dodala: „Zvláštní je, že doktor oznámil POUZE onen pozitivní výsledek. O co tady kurva jde?“

Zpěvačka pak sdílela screenshot protichůdných výsledků testování a poznamenala, že ona a její kapela podstupují testy vždy před vystoupeními na živých streamech. „Je nepříjemné, být testovaná pozitivně a pak třikrát negativně během 24 hodin podle stejného testu. Chápeme, že nejsou stoprocentně přesné, ale tohle je divné“ napsala Badu dále na twitter.

Stejnou zkušeností prošla nejen ona. O nepřesnostech testů informoval i miliardář Elon Musk: „Děje se tady něco extrémně falešného,“ napsal zakladatel společností Tesla a SpaceX. A dodal: „Byl jsem dnes testován na covid celkem čtyřikrát, a dva testy byly negativní a dva pozitivní. Stejný přístroj. Stejný test, stejná zdravotní sestra. Rychlý test antigenu od BD.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: AZy
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bidenovi babochlapi na olympiádě. Jeden den si zazávodí s muži, druhý se ženami, těší se politolog Bok

16:53 Bidenovi babochlapi na olympiádě. Jeden den si zazávodí s muži, druhý se ženami, těší se politolog Bok

VHLED MICHALA BOKA Paní Bidenová snad ani nestihla vybalit všechny kufry v Bílém domě a její manžel …