Zeman byl brilantní, chválí Ondřej Hejma. Obává se ale, že favoritem je pořád Drahoš

24.01.2018 22:04

Známý český hudebník Ondřej Hejma, který je dlouholetým příznivcem současného prezidenta Miloše Zemana, má po první odvysílané prezidentské debatě na TV Prima jasno. „Zemanův výkon na Primě byl brilantní, favoritem je ale Drahoš,“ říká Ondřej Hejma v rozhovoru na XTV.cz.

Zeman byl brilantní, chválí Ondřej Hejma. Obává se ale, že favoritem je pořád Drahoš
Foto: Martin Kovář
Popisek: Hudebník Ondřej Hejma

„Je jasné, že velikým favoritem je pan Drahoš. Má obrovskou mediální podporu a všichni protikandidáti stojí za ním,“ řekl a dodal, že to je prostě všichni na jednoho a vše je proti Milošovi. „Ctím ale českého voliče, ten je moudrý a já jsem se vším smířený,“ dodal.

Z volebního boje má prý Hejma akorát špatnou náladu, jelikož je velmi negativní. „Před pěti lety to ale bylo to samé, to je asi bohužel součást demokracie,“ řekl Hejma, podle kterého nyní Zeman nedělá chyby a seká dobrotu.

„Jeho výkon na Primě byl absolutně brilantní. To bylo vynikající, ale nevím, zda to bude stačit,“ vyhodnotil duel. Miloš Zeman se podle něj v diskusi s Drahošem předvedl jako politický profesionál. „Ta debata byla přesně pro něj – divadlo a fanatické davy,“ míní. Zato Jiří Drahoš prý ukázal, že profesionál zdaleka není. „Vtipkování mu nešlo a vypadal jako student u zkoušky, vypadal, jako když vzpomíná na to, co se učil na přednáškách. Nemluví za sebe jako Zeman,“ řekl a dodal, že Drahoš se asi těšil, až to bude u konce.

VIDEO ZDE.

Semknutí neúspěšných kandidátů proti Zemanovi je podle Hejmy legitimní politická taktika. „Kromě Drahoše tam byli nasazení i jiní běžci, pak si to dali vše za pana Drahoše a zafungovalo to,“ uzavřel s tím, že bohužel Zeman neměl spoluběžce, kteří by mu pomohli, a to je velká škoda.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nab

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Uřvaný Klaus ml.! zní od radního ČT. Je zle kvůli slovům v přímém přenosu

14:09 Uřvaný Klaus ml.! zní od radního ČT. Je zle kvůli slovům v přímém přenosu

Předseda Trikolóry Václav Klaus mladší vystoupil ve veřejnoprávní televizi. Vystoupil způsobem, kter…