Mira Třebická: Kam zmizela Miroslava Němcová

9. 10. 2018 13:40

Miroslava Němcová během inauguračního projevu prezidenta republiky Miloše Zemana odešla. Prohlásila, že Miloš Zeman slíbil, že bude spojovat národ, a že ve druhé a třetí větě svého projevu okamžitě tento slib porušil.

Mira Třebická: Kam zmizela Miroslava Němcová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslava Němcová
reklama

Kdepak se dnes schovává paní Němcová poté, co se její soukmenovci po nepříliš zdařilých výsledcích komunálních voleb chtějí poučovat z minulosti?

Její kolegyně Alexandra Udženija včera na rozhlasové stanici Radiožurnál řekla, že ODS na pražském magistrátu bude jednat se všemi subjekty, tedy i s ANO, a že se ODS musí poučit z minulosti. Další kolega Miroslavy Němcové Martin Kupka včera v Událostech též vysvětloval, že vymezování vůči ANO je přeci něco úplně jiného na komunální úrovni než přímo v Praze vůči Andreji Babišovi. Jak se to ale slučuje s jejich tvrzením, že ANO je strana jednoho muže, když Andrej Babiš, dle Martina Kupky, s komunálním ANO nemá zas tak moc společného? Nebo je pražské ANO jiné než plzeňské a jaképak je třeba brněnské?

Zmatená z vyjadřování ODS jsem nejen já, ale musí být též i Miroslava Němcová. Jak to, že se s velkým mediálním humbukem nezvedá ze židle a neodchází, tentokrát ne z Pražského hradu, ale přímo z ODS? Při svém odchodu by to mohla vzít ještě přes Kladno, kde se ODS dala dohromady dokonce s SPD, které bylo před volbami pro tuto stranu jako červený hadr pro býka. Ještěže už neexistují Sládkovi republikáni.

Vím, že se říká nikdy neříkej nikdy, ale jakpak mají voliči takové straně cokoli věřit?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jan Campbell: Nesmrtelný covid-19

21:37 Jan Campbell: Nesmrtelný covid-19

Smrtelný premiér Babiš, možná úspěšnější jako manažer procesů ve své firmě než manažer vývoje české …