Pochod institucemi, neboli pomalá infiltrace státu novými idejemi, jak ji předestřel ve třicátých letech neblaze proslulý Antonio Gramsci - italský komunista, zklamaný ze Sovětského svazu, odklánějícího se od pravého marxismu - se u nás rychle blíží do finiše.
Takzvaná práva menšin, jako jeden z mnoha nástrojů kulturního boje (v němž jde o něco úplně jiného než menšiny), jsou ve všech ohledech vyvyšována s drastickou důsledností. To vše samozřejmě za horlivé podpory současné „pokrokové“ vlády, kde premiérem Sobotkou dosazení militantní kulturbolševici obsadili důležité posty.
Tvůrci nových zítřků
Revolucionáři posílili z našich daní skrze Dienstbierovo „ministerstvo pravdy a lásky“ již vytvořenou rozsáhlou síť ideových komisařů a konfidentů, složenou z tzv. „neziskovek“, která metastázuje celý státní aparát. Kdokoliv z úředníků by se odmítl podřídit rozhodnutím „revolučního výboru“ je nejprve přes své nadřízené upozorněn, aby se zařadil. Pokud to nepomůže, je zlikvidován ministerským rozhodnutím, případně ještě skandalizován v médiích.
Ani v časech nejtužší normalizace neútočili tehdejší držitelé moci na tradiční rodinu, přirozený pilíř společnosti, tak likvidačními metodami jaké ti současní praktikují dnes
Nejkovanější kulturní levičáci drží v Sobotkově vládě ministerstva práce a sociálních věcí, zahraničí, kultury - a samozřejmě školství. Právě toto ministerstvo je pro realizaci sociálně inženýrských experimentů klíčové. Není divu, že jej Sobotka svěřil Dienstbierově pravé ruce, zapálené soudružce Valachové.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV