Senátor Fischer se asi inspiroval kandidátem na ukrajinského prezidenta Volodymyrem Zelenskym, který převálcoval stávajícího prezidenta Petro Porošenka ziskem 30% hlasů proti necelým 15% Porošenkových hlasů. Práce herce, zejména populárního vyžaduje dřinu a mnoholeté úsilí - nejenom aby zaplnil sály při vystoupeních, musí sršet nápady, improvizacemi. Výsledkem této mnoholeté tvrdé dřiny, kde propotí nejedno sako je to, že u většiny Ukrajinců získává obrovský obdiv a stále větší a větší důvěru. Mohu říci, že je to podobný fenomén, jako u voličů amerického prezidenta Donalda Trumpa, boj proti establishmentu předchozích vlád, které slibovaly, nic nesplnily, pouze je zajímala jejich tučná konta a moc, a to nejen moc peněz, ale především moc nad světem.
Komické výroky senátora Fischera jsou snad dílem nechtěného, snad dílem jeho přesvědčení o své dokonalosti a neomylnosti. Tyto výroky myslí smrtelně vážně a padají jako na běžícím pásu. Blekotání o jednání v Bundestagu, přičemž víme, že Němci a Britové spolupracují s firmou Huawei a tuto firmu nepovažují jako bezpečnostní riziko, je ryze zavádějící.
Senátor Fischer by si měl uvědomit, že smlouvy firem jsou uzavřeny mezi dvěma subjekty a těžko může hodnotit, co je předmětem těchto smluv.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV