Teď přijdou hrůzy. Babiš měl zakročit. Petr Hampl bez milosti

11.10.2021 4:44 | Rozhovor

Andrej Babiš měl možnost zakročit proti České televizi, neziskovkám či tajným službám, ale neudělal to. A doplatil na to stejně jako Trump, řekl ParlamentnímListům.cz sociolog Petr Hampl. Ten nemá iluze o nastupující vládě a rovnou vypočítává, jaké „hrůzy” můžeme čekat. Nepotěší ani mnohé voliče SPD či Volného bloku.

Teď přijdou hrůzy. Babiš měl zakročit. Petr Hampl bez milosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Koalice SPOLU vyhrála volby do poslanecké sněmovny. Ve volebním štábu bylo veselo

Volby jsou za námi. Co říci na úvod? 

Vítězná koalice dostala jasný mandát k tomu, aby zavedla všechny ty hrůzy, které vidíme v západní Evropě. Všudypřítomná stupidní politická korektnost, agresivní neziskovky běžně přecházející až k fyzickému přepadání, zatýkání za názor, masová muslimská migrace, preference islámu nad domácími zákony a nově také zelený úděl směřující k tomu, že životní úroveň většiny obyvatel spadne někam na úroveň velké krize z 30. let. Samozřejmě likvidace zbytků politické samostatnosti, vyplácení odškodného Němcům za protektorát, odstranění českého dějepisu ze škol a mnoho dalšího. 

Jestli byly české země až dosud krmelcem západního světa, tak počkejte, co uvidíte za vlády demobloku a Pirátostánu. 

Jejich mandát je velmi silný navzdory tomu, že babišovská koalice dostala o pár desítek tisíc hlasů více. Lidová hnutí musejí vyhrávat milionovým rozdílem. 

Může se nám to nelíbit, ale tak to prostě je. Nemá smysl vymlouvat se na spiknutí nebo na podvody. Globalistická strana vyhrála. 

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jaroslav Polanský

Pochybnosti

Paní senátorko,ukázal Vám osobně někdo tzv dopis na rozloučenou vraha Kozáka? Původně dokonce mluvila o dvou dopisech.Ověřoval někdo pravdivost textu těchto dopisů? Skutečně bylo objektivně a dokonale zjištěno,že spáchal i vraždu v Klánovicích? Je dostupná analýza shody zbraně? Vše je velmi bizardní...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbořil: Válka? Dějí se věci, o nichž nám neříkají. Ale připravují nás

13:24 Zbořil: Válka? Dějí se věci, o nichž nám neříkají. Ale připravují nás

ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA V posledních dnech se v globálních rozměrech děje něco, o čem nejsme dobře in…