Uprchlík z Iráku: Uprchlickou vlnu organizují USA s Tureckem. Máme důkazy. Odejděte z EU a postavte zeď, jinak vás to zničí

29.02.2016 10:34 | Zprávy

ROZHOVOR Salman Hasan je uprchlík z Iráku. Pochází z muslimské šíitské rodiny, ale opustil islám a stal se křesťanem. Muslimové ho za to chtěli zabít, sám byl zajatcem Islámského státu. Říká, že drtivá většina takzvaných uprchlíků doopravdy uprchlíky nejsou a jsou nástrojem džihádu a obsazení Evropy muslimy. Sám totiž pracoval a pomáhal v uprchlických táborech, a sice skutečným uprchlíkům. Pomáhá nadaci Generace 21 s křesťanskými uprchlíky z Iráku. Migrační vlna je dle něj řízená a placená USA a Tureckem, které také podporují Islámský stát a islámské teroristy. Výsledkem politiky USA jsou miliony mrtvých, vzestup islámu a zničené země. Češi by podle něho měli vystoupit z EU a z ostatními státy středovýchodní Evropy vytvořit ochrannou bariéru proti islámu.

Uprchlík z Iráku: Uprchlickou vlnu organizují USA s Tureckem. Máme důkazy. Odejděte z EU a postavte zeď, jinak vás to zničí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Salman Hasan

Co si myslíte o uprchlické krizi? Myslíte si, že by Evropa měla přijímat muslimské imigranty? Jsou ti lidé, kteří jsou v bezpečných místech v Turecku, Jordánsku či bezpečných částech Sýrie, uprchlíky, když se chtějí dostat do Německa, Švédska či Velké Británie? Jsou to uprchlíci, nebo ekonomičtí imigranti? Měli bychom pomáhat muslimským imigrantům, nebo křesťanským uprchlíkům? Kdo je skutečný uprchlík?

Mezi uprchlíky a migranty už pracujeme hodně dlouho. Během posledních deseti let pomáháme křesťanským uprchlíkům v Iráku, kteří jsou oběťmi muslimské milice a jsou oběťmi islámu. A když pracujete dlouhou dobu mezi uprchlíky, tak se něco naučíte a řadu věcí zjistíte. Zvláště, když s nimi cestujete a když vidíte způsoby, jak přijíždí do Evropy a hlavně, když od nich slyšíte, jaké mají motivace.

Rozhovory Salmana Hasana pro Aktuálně.cz, Deník.cz a Blesk.cz

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Josef Nerušil byl položen dotaz

Nespletl jste si dobu?

Kontrola médií a tvrdá cenzura tu už byla. Fakt ji chcete zavést znovu? Obávám se, že jste jen jediný, co nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků opravdu je, že chcete kontrolovat a ovlivňovat obsah veřejnoprávních médií, a že z nich tak opravdu chcete udělat státní propagandu. Já chápu, že se vám ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

12:30 „Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

Podpora stávky v České televizi ze strany odborového předáka Josefa Středuly? „V rámci ČMKOS působí …