Uprchlík z Iráku: Uprchlickou vlnu organizují USA s Tureckem. Máme důkazy. Odejděte z EU a postavte zeď, jinak vás to zničí

29.02.2016 10:34 | Zprávy

ROZHOVOR Salman Hasan je uprchlík z Iráku. Pochází z muslimské šíitské rodiny, ale opustil islám a stal se křesťanem. Muslimové ho za to chtěli zabít, sám byl zajatcem Islámského státu. Říká, že drtivá většina takzvaných uprchlíků doopravdy uprchlíky nejsou a jsou nástrojem džihádu a obsazení Evropy muslimy. Sám totiž pracoval a pomáhal v uprchlických táborech, a sice skutečným uprchlíkům. Pomáhá nadaci Generace 21 s křesťanskými uprchlíky z Iráku. Migrační vlna je dle něj řízená a placená USA a Tureckem, které také podporují Islámský stát a islámské teroristy. Výsledkem politiky USA jsou miliony mrtvých, vzestup islámu a zničené země. Češi by podle něho měli vystoupit z EU a z ostatními státy středovýchodní Evropy vytvořit ochrannou bariéru proti islámu.

Uprchlík z Iráku: Uprchlickou vlnu organizují USA s Tureckem. Máme důkazy. Odejděte z EU a postavte zeď, jinak vás to zničí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Salman Hasan

Co si myslíte o uprchlické krizi? Myslíte si, že by Evropa měla přijímat muslimské imigranty? Jsou ti lidé, kteří jsou v bezpečných místech v Turecku, Jordánsku či bezpečných částech Sýrie, uprchlíky, když se chtějí dostat do Německa, Švédska či Velké Británie? Jsou to uprchlíci, nebo ekonomičtí imigranti? Měli bychom pomáhat muslimským imigrantům, nebo křesťanským uprchlíkům? Kdo je skutečný uprchlík?

Mezi uprchlíky a migranty už pracujeme hodně dlouho. Během posledních deseti let pomáháme křesťanským uprchlíkům v Iráku, kteří jsou oběťmi muslimské milice a jsou oběťmi islámu. A když pracujete dlouhou dobu mezi uprchlíky, tak se něco naučíte a řadu věcí zjistíte. Zvláště, když s nimi cestujete a když vidíte způsoby, jak přijíždí do Evropy a hlavně, když od nich slyšíte, jaké mají motivace.

Rozhovory Salmana Hasana pro Aktuálně.cz, Deník.cz a Blesk.cz

Ale jedna věc je nezpochybnitelná: to, co se stalo minulý rok, nebyla jenom náhoda, ale bylo to plánované už dlouhou dobu předem. Bylo to organizováno muslimskými organizacemi, bylo to financováno velkými známými zeměmi, a to i Tureckem. Jsme rádi, že tento příběh můžeme říci, ale nikdo nám nevěří a nazývají nás radikály. Ale před několika dny, jak víte, se objevil záznam od tureckého prezidenta, který byl publikován. A na tom záznamu je, že řekl Evropanům, že zaplaví Evropu muslimskými uprchlíky. Že je nechá jít do Evropy, aby Evropu potrestal. Protože Evropa nechce přijmout Turecko do EU, protože Evropa údajně Turecku nepomáhá s miliony uprchlíků v Turecku.

Ale samozřejmě je tu i jiná agenda. Já sám jsem byl uprchlíkem, když přišla muslimská milice a vyhodila nás z našeho domova v Bagdádu. Nic jsme neměli. Neměli jsme občanku, pas, peníze a bojovali jsme o přežití. Bylo pro mě nemožné opustit to město. Bylo pro mě naprosto nemožné se dostat do Turecka. Bylo pro mne též naprosto nemožné se dostat do Německa. Jak by to šlo udělat, když jsem byl bez peněz, bez občanky, bez pasu? Když vy jako český občan budete v Německu a požádají vás o ukázání občanky a vy ji nebudete mít, co se pak stane? Zadrží vás v cele, dokud nezjistí, kdo jste. Jak pak může manžel, manželka a pět dětí – údajně jako uprchlíci – cestovat 3600 kilometrů ze Sýrie do České republiky bez pasu, bez občanky a bez peněz? Nejsme přece hlupáci, kteří by uvěřili, že to bylo možné jen tak pro nic za nic.

Všechno ukazuje na to, že ta migrační vlna je plánovaná. Takzvaní uprchlíci přece mohli zůstat v Turecku, v hodně velké a bohaté muslimské zemi. Mohli zůstat i v Bulharsku, též bezpečná země. Mohli zůstat v Maďarsku, to je civilizovaná země. Ale oni mají své cíle. Musí jet do Švédska, do Německa, Nizozemí či do Velké Británie... Zmíním ale ještě jednu věc...

Prosím...

Nechali jsme jednoho z mých příbuzných, aby byl propašován společně s muslimskými migranty. Vzali ho z Bagdádu a my jsme sledovali jeho cestu. Posílal nám informace o tom, kde je. Když byl v Srbsku, tak jsme udělali test, zda je možné mu poslat peníze přes Western Union. Ale uvědomte si, že tam byl ilegálně, bez dokumentů, a skrze Western Union mu od nás došly peníze. Ale Spojené státy běžně vědí o jakémkoli převodu skrze Western Union. Přesto peníze dostal. A když byl ve Vídni, tak nás o tom informoval a chtěl tam zůstat. Ale ti pašeráci řekli: „Ne, ne, ne. Naším plánem je, že pojedete do Belgie.“ A dnes je v Belgii.

Známe tu cestu, lidi, telefonní čísla a adresu v Aksaray v Istanbulu. Takže víme, že to je organizované a neděje se to náhodou. Za migrační vlnou stojí velmoci. Když vám Saúdská Arábie řekne, že je ochotna v Německu postavit 200 mešit, tak proč to říká? Protože nechává lidi do Evropy pašovat, aby změnila populační strukturu Evropy a aby se Evropa stala muslimskou. V islámu je obsažena doktrína „hidžra“, tedy doktrína imigračního džihádu, která funguje již od doby Mohameda. A Evropané si myslí, že pomáhají uprchlíkům...

Ale s opravdovými uprchlíky jsme pracovali v Iráku, v Turecku či v Libanonu nebo Jordánsku. Jsou to iráčtí a syrští uprchlíci. Ale tito uprchlíci se do Evropy nedostanou. Přes 15 měsíců se snažíme skutečné oběti islámského teroru dostat do Evropy. Trvalo přes 15 měsíců, než nám česká vláda pro to dala povolení skrze Nadační fond Generace 21. A nyní je v České republice těchto uprchlíků několik desítek. Pro skutečné uprchlíky je těžké se dostat do Evropy, dokonce i legální cestou.

Myslíte, si že Spojené státy se angažují v tomto plánu masové migrace? Zmínil jste je v souvislosti s pašováním migranta a transakcí Western Union...

Nerad hovořím o politice a nechci se do ní vměšovat, ale naším přesvědčením je hovořit čistou pravdu. A nemusíme být ani příliš inteligentní na to, abychom věděli, že je v tom Amerika zahrnuta. Existuje zde určitý tlak na Evropu a Německo, protože Amerika nechce, aby na ní byla Evropa nezávislá. Amerika chce, aby Evropa byla partnerem, ale slabým partnerem, kterého mohou využívat. Takže když Německo začalo stavět druhý plynovod z Ruska, tak Američané vyvinuli maximální tlak, aby to zastavili. Amerika dokonce tlačila na země, aby řekly, že nedovolí, aby ten plynovod šel přes jejich území, takže se musí postavit přes Baltské moře. Ale protože Německo trvalo na tom, že ten plynovod chce, tak tam byla přímá výhrůžka, že bude otevřeno imigrační „potrubí“ a že do Evropy poproudí migranti.

A nyní to vidíme jako realitu. V Německu máte 1,1 milionu registrovaných takzvaných uprchlíků; a když každému z nich zaplatíte jenom 500 euro měsíčně, tak během dvou let budou všechny vaše rezervy vyčerpané, plus zahrňte všechny další potřeby, které budou potřebovat. Takže evropská ekonomika stagnuje. Mnozí říkají, že díky migraci máte pracovní sílu. Ale nemůžete ji využít. Migranti se totiž nechtějí integrovat, nemají žádnou znalost evropských jazyků. Způsob, jakým pracují, je absolutně jiný než ten v Evropě. Takže budou jen přítěží a budou oslabovat vaši ekonomiku a společnost. To se nyní děje v Evropě. Amerika moc dobře věděla, jak má oslabit Evropu. Vidíte, že dolar je teď silný, ale euro velmi slabé. Stejně tak vidíte, že Schengen je nyní omezen. Oba dva tyto základy EU – euro a Schengen – jsou skoro zničené. Takže Evropa je oslabena, protože je zaneprázdněna svými problémy, zatímco Amerika jí diktuje, co chce.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Spokojenost???

Dobrý den, pane vícepremiére, chci se zeptat: 1) Zda jste spokojen s dosavadním působení ve vládě? 2) v mainstreamovych médiích (nebudu jmenovat) vyšel článek, že zakládající člen pirátské strany opouští Vaší stranu, převážně z důvodu, že Vám jde pouze o omlouvám se za tento náš "vesnický" výraz o...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konec se blíží. Profesor Jiří Svoboda PL o lhaní a dnešku

12:00 Konec se blíží. Profesor Jiří Svoboda PL o lhaní a dnešku

„Sále častěji mne napadá, že se blíží konec. Definitivní a neodvratný.“ Tato slova cituje režisér, p…