Aš: Staví se parkoviště u domu s pečovatelskou službou

31.07.2019 18:55

Terénními úpravami a přemisťováním zeminy byly v těchto dnech zahájeny práce na novém parkovišti u domu s pečovatelskou službou v Dlouhé ulici.

Aš: Staví se parkoviště u domu s pečovatelskou službou
Foto: wikipedia
Popisek:
reklama

Stavbu provádí společnost ALGON v rámci investičního celku, do kterého je zařazena také rekonstrukce komunikací v ulici Petra Bezruče a úpravy parkoviště v ulici Tylově.

Parkoviště u domu s pečovatelskou službou je projektováno pro šest parkovacích stání, z toho jedno stání bude pro vozidla přepravující tělesně postižené. V rámci stavby parkoviště je počítáno také s rozšířením stávající příjezdové cesty ke vchodu domu s pečovatelskou službou, stavět se zde bude nová opěrná zeď, vydláždí se plocha pro nádoby na odpad, vymění stávající lavičky za nové, atd.

Podrobná studie stavby u domu s pečovatelskou službou je na webových stránkách města k nalezení v části nazvané Městský úřad → Dokumenty města → Studie pod názvem Parkoviště u DPS.

Stavba parkoviště u domu s pečovatelskou službou a rekonstrukční práce v uvedených ulicích vyjdou na 30 miliónů korun (cena včetně DPH). Původní termín dokončení díla byl 30. záři 2019. Dodatkem ke smlouvě, schváleným v minulém týdnu radou města, se termín dokončení posunuje do 10. listopadu. Důvodem jsou změny v projektu, vyžádané investorem, jež umožnily navýšení počtu parkovacích míst v ulici Petra Bezruče.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Brno: Město a správa hřbitovů apelují na dodržování preventivních opatření

21:23 Brno: Město a správa hřbitovů apelují na dodržování preventivních opatření

S blížícím se svátkem Všech svatých míří na brněnské hřbitovy čím dál více návštěvníků. Město Brno a…