Beroun: Hasiči si v obřadní síni připomněli významný mezník

16.09.2016 11:36 | Zprávy

Před šedesáti lety přešla požární ochrana města Berouna do rukou profesionálního hasičského sboru. Tento významný mezník si zástupci Hasičského záchranného sboru z Berouna, Kladna a Hořovic připomněli 8. září v obřadní síni berounské radnice společně se starostou Ivanem Kůsem. Společnost jim dělali kolegové z polského Brzegu, z francouzského Arcachon a portugalského Aveira.

Beroun: Hasiči si v obřadní síni připomněli významný mezník
Foto: mesto-beroun.cz
Popisek: Beroun

„Ve městech i na vesnicích stále fungují hasičské sbory nejen po zásahové stránce, ale ve smyslu spolkové činnosti. Hasiči jsou zkrátka solí naší společnosti,“ řekl na úvod Ivan Kůs a podotkl, že i přes veškeré změny ve společnosti zůstává autorita a prestiž hasičského řemesla stabilní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Petr Kulhánek byl položen dotaz

Ministr Kulhánek: Nedostatek bydlení neustále roste

To je naprostá pravda, nemyslíte ale také, že naprosté selhání této vlády, když jste 4 roky u moci a výsledek je takový, že přibývá nedostatek bydlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostravský magistrát je nejpřívětivějším úřadem v Moravskoslezském kraji

22:11 Ostravský magistrát je nejpřívětivějším úřadem v Moravskoslezském kraji

Statutární město Ostrava uspělo v 10. ročníku soutěže Přívětivý úřad a již posedmé za sebou dosáhlo …