Blanenští se připravují na změnu vizuální identity

19. 8. 2018 19:01

Letošní ročník Půlmaratonu Moravským krasem přestaví kromě staronového pořadatele ještě jednu novinku. Návštěvníci a účastníci závodu i obyvatelé města zde budou moci poprvé, ještě před jeho oficiálním představením, vidět nové propagační logo města Blanska.

Blanenští se připravují na změnu vizuální identity
Foto: Blansko.cz
Popisek: Blansko

Půlmaraton Moravským krasem je významnou sportovní i společenskou událostí, propagace města Blanska zde tedy nesmí chybět. Právě pro půlmaraton nechali Blanenští vyrobit tematické bannery „Město Blansko fandí sportu“ a „Město Blansko – brána Moravského krasu“, na kterých se poprvé objevuje nově zpracované propagační logo.

Nové městské logo je moderní, jednoduché a variabilní. Zjednodušený tvar věže odkazuje na městskou historii a tradici, modrý rám pak symbolizuje bránu Moravského krasu, kterou Blansko představuje. Logo a celou vizuální identitu nechalo město Blansko zpracovat v rámci projektu „Město Blansko připravuje svou budoucnost“.

S novým logem a vizuální identitou se budete postupně setkávat na nových propagačních materiálech města Blanska, na informačním systému a dokumentech města. Oficiálně bude představeno na první tiskové konferenci města Blanska po prázdninách.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Liberec a Žitava chtějí zintenzivnit spolupráci

8:36 Liberec a Žitava chtějí zintenzivnit spolupráci

Členové vedení města v čele s primátorem Jaroslavem Zámečníkem navštívili ve čtvrtek 14. února part…