Stížnosti přicházejí na radnici průběžně, ale poté, co se výrazně zhoršil stav přejezdu u bývalého učiliště ČKD, byly písemné i ústní připomínky a stížnosti v podstatě na denním pořádku.
„Chtěl bych zdůraznit, že i když město není vlastníkem ani správcem zmíněných komunikací, snaží se přesto tyto problémy řešit. Situace se soukromou firmou však není jednoduchá. Majitelem vlečky i přejezdů je firma, která je již dlouhou dobu v konkursu. Insolvenční řízení běží od roku 2012,“ upřesnil František Hasoň.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

