Bohumínská knihovna je druhou nejlepší v zemi

05.09.2016 19:05 | Zprávy

Bohumínská knihovna K3 je druhou nejlepší v Česku. V soutěži „Městská knihovna roku 2016“ obsadila druhou příčku v kategorii měst nad 20 tisíc obyvatel. Oproti minulým letům to znamená posun rovnou o dvě příčky, vloni byla čtvrtá, stejně jako v roce 2014.

Bohumínská knihovna je druhou nejlepší v zemi
Foto: wikipedia
Popisek: Bohumín - Náměstí T. G. Masaryka

První místo v uvedené kategorii získala městská knihovna v Litoměřicích. „Bohumínská knihovna je ze všech knihoven ve své kategorii nejlepší v počtu vzdělávacích a kulturních akcí na tisíc obyvatel a v ekonomických ukazatelích, například v provozních výdajích v přepočtu na jednoho návštěvníka a má nejnižší poměr osobních nákladů ze svého rozpočtu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava chce rozšířit síť dobíjecích stanic pro elektro auta

16:09 Jihlava chce rozšířit síť dobíjecích stanic pro elektro auta

Město nabízí soukromým investorům pozemky pro vybudování dobíjecích stanic. Jedná se o lokality u ne…