Brno: Kvůli havárii vody je ulice V Rejích uzavřena i pro MHD

16.07.2019 18:18 | Zprávy
autor: PV

V chrlické ulici V Rejích došlo v noci k poruše vodovodního zásobovacího řadu. Z bezpečnostních důvodů je ulice uzavřena pro veškerou dopravu, a to včetně MHD. Objízdná trasa vede po místních komunikacích.

Brno: Kvůli havárii vody je ulice V Rejích uzavřena i pro MHD
Foto: Brno-stred.cz
Popisek: Nová radnice v Brně

Z důvodu havárie vodovodu došlo k přerušení dodávek vody do 35 rodinných domů. Náhradní dodávka vody je zajištěná cisternou přistavenou u nemovitosti V Rejích 34.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co přesně sledujete tou žalobou na prezidenta?

A nebylo by spíš na místě podat kompetenční žalobu? Tu podle všeho nechcete podat, aby se neodváděla pozornost od práce vlády a pak podáte jinou žalobu. Já tomu nerozumím. Můžete mi to vysvětlit? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jičín: Mladí zdravotníci mohou získat stipendium až 80 tisíc

7:14 Jičín: Mladí zdravotníci mohou získat stipendium až 80 tisíc

Nadační fond Oblastní nemocnice Jičín vypisuje stipendijní program pro absolventy zdravotnických obo…