České Budějovice: Ministr dopravy přijede na jih Čech a bude diskutovat s občany

22.04.2016 9:59 | Zprávy

V rámci pracovní návštěvy v úterý 26. dubna 2016 si ministr dopravy Dan Ťok prohlédne rozestavěný úsek dálnice D3 Borek – Úsilné, absolvuje setkání se starosty z okolních obcí, novináři i veřejností.

České Budějovice: Ministr dopravy přijede na jih Čech a bude diskutovat s občany
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

„Beseda s občany se uskuteční v zasedací místnosti zastupitelstva města od 17.00 hodin a kromě pana ministra bude na dotazy občanů odpovídat také generální ředitel ŘSD Jan Kroupa. Osobně jsem rád, že mé pozvání do Českých Budějovic přijala tak silná reprezentace, protože doprava je pro naše město naprosto klíčová,“ uvedl náměstek primátora František Konečný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Váleční veteráni mohou od října cestovat v MHD zdarma

10:23 Mladá Boleslav: Váleční veteráni mohou od října cestovat v MHD zdarma

Rada města schválila úpravu ceníku Dopravního podniku Mladá Boleslav.