Český Těšín: Strážníci jeli do lékárny pro užovku

25.06.2016 11:34 | Zprávy
autor: PV

Českotěšínští strážníci včera vyjeli na prosbu zaměstnankyň jedné z lékáren, aby odvezli užovku. Hada se lékárnicím podařilo přikrýt na podlaze kýblem, městští policisté jej pak odchytili a vypustili do volné přírody v okolí českotěšínské přehrady Hrabina.

Český Těšín: Strážníci jeli do lékárny pro užovku
Foto: tesin.cz
Popisek: Český Těšín

Naposledy městští strážníci odchytávali hada, tentokráte exotickou krajtu, na konci loňského roku. Plazil se ráno po hraně vany v jednom z bytů. Otec dvou malých dětí se lekl, že 60 centimetrů dlouhý had může být jedovatý a zavolal strážníky. Hlídka předala krajtu Středisku volného času Juventus v Karviné. Na konci května pak v lese odchytávali 1,5 m dlouhého leguána. I ten putoval do Karviné, odkud si jej odvezli majitelé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Konec vizuálního smogu se blíží

7:27 Plzeň: Konec vizuálního smogu se blíží

Poslední dny zbývají podnikatelům, vlastníkům či nájemcům nemovitostí v Plzni na to, aby odstranili …