Český Těšín: Umělečtí řezbáři budou tvořit pro děti

06.09.2016 10:03 | Zprávy

Od pátku do neděle proběhne v parku u KaSS Střelnice Mezinárodní řezbářské sympozium. Sedm umělců vytvoří díla především pro dětská hřiště.

Český Těšín: Umělečtí řezbáři budou tvořit pro děti
Foto: tesin.cz
Popisek: Český Těšín

Lidé mohou pozorovat řezbáře při práci, v sobotu po obědě pak zřejmě proběhne i rychloaukce drobnějších výrobků z menších kusů dřeva. Akce bude v pátek a sobotu do 9 do 18 hodin, v neděli od 9 do 15 hodin.

„V pátek bude kromě toho připraven od 9 do 13 hodin program společnosti ELEKTROWIN. Skákací konvici a zábavnou elektronickou hru si jistě užije každý. Společnost bude propagovat zpětný odběr elektrozařízení hravou formou,“ uvedla referentka Lada Večeřová s tím, že umělci dostali letos zadání vytvořit postavy s dětskou či pohádkovou tématikou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Po úspěšné premiéře se chystá druhá dražba odtažených vozidel

19:10 Pardubice: Po úspěšné premiéře se chystá druhá dražba odtažených vozidel

Po loňské premiéře, kdy měla první veřejná dražba odtažených vozidel v Pardubicích velký ohlas, chys…