Cheb: Rekonstrukce bytového domu je ukončena

13.07.2019 11:49 | Zprávy
autor: PV

Dvě desítky bytových jednotek v domě Mánesova 23 jsou zcela zrekonstruované, včera došlo k jejich předání městu Cheb. Rekonstrukce pětipodlažního objektu přišla město na 21,4 milionu korun.

Cheb: Rekonstrukce bytového domu je ukončena
Foto: archiv města
Popisek: Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu

Na realizaci energeticky úsporných opatření se městu podařilo získat více než dvoumilionovou dotaci z Integrovaného regionálního operačního programu. V domě se nachází byty o velikosti 2+1 a 3+1.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Radniční věž nejlépe opravenou památkou jižní Moravy

22:05 Znojmo: Radniční věž nejlépe opravenou památkou jižní Moravy

Znojemská radniční věž získala významné ocenění v soutěži Nejlépe opravená památka Jihomoravského kr…