Cheb: Stará tribuna na Lokomotivě půjde k zemi

19.11.2019 20:21

Na místě zdemolované tribuny vyroste druhé fotbalové hřiště

Cheb: Stará tribuna na Lokomotivě půjde k zemi
Foto: archiv města
Popisek: Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu

V prvních týdnech příštího roku má začít demolice zchátralé tribuny ve sportovním areálu Lokomotivy. V současné době probíhá výběr dodavatele. K zemi půjde jak samotná tribuna s hledištěm, tak objekt se šatnami, umývárnou a klubovnou. Plně funkční musí naopak po demolici zůstat malé tréninkové hřiště, které s tribunou těsně sousedí.

Dodavatel bude muset zajistit také výkup kovových konstrukcí tribuny, přičemž výnos připadne městu. Demolice má trvat nejdéle tři měsíce a podle projektové dokumentace by měla stát přes 17 milionů korun. Skutečná cena však vzejde až ze zmíněného výběrového řízení na dodavatele. Na místě zdemolované tribuny pak vyroste druhé fotbalové hřiště.

První fotbalové hřiště s umělou trávou a osvětlením vzniklo ve sportovním areálu Lokomotivy v první fázi jeho postupné revitalizace v roce 2017. V polovině letošního roku pak byla dokončena druhá etapa, v rámci které došlo k vybudování jednopodlažní přístavby haly a k částečné rekonstrukcí zázemí sportovní haly. V nové přístavbě je šest šaten se sociálním zázemím. Na střeše vznikla navíc terasa, ze které je výhled na fotbalové hřiště. Rekonstrukce zázemí haly zahrnovala vybudování nového gastroprovozu nebo instalaci výtahu, díky kterému je zajištěn bezbariérový přístup do haly.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroměříž: Město dokončilo opravu povrchu Vodní ulice

21:10 Kroměříž: Město dokončilo opravu povrchu Vodní ulice

Kolaudací nového chodníku a komunikace opravy ve Vodní ulici definitivně skončily. První etapa prací…