Cyklojízda večerním Zlínem už v pátek

03.08.2017 17:32 | Zprávy
autor: PV

Vydejte se s námi na společnou projížďku na kolech do širokých ulic večerního Zlína po trase dlouhé přibližně 18 km. Start i cíl jsou na náměstí Míru. Akce se uskuteční už tento pátek 4. srpna. A protože pojedeme večer, tak nezapomeňte na přední i zadní osvětlení kola a cyklistickou přilbu!

Cyklojízda večerním Zlínem už v pátek
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Nepůjde však o žádný závod, ale o pohodovou vyjížďku. Smyslem je podpořit cyklistiku jako alternativní způsob dopravy, zejména pro městské popojíždění. Ale pozor. Alternativní způsob dopravy, to nejsou jen klasická kola. Zváni jsou tak například i majitelé handbiků, elektrokol či lehokol.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Proč by nemohla vzniknout jakákoliv neziskovka?

Ať si vznikají, když na to nebude přispívat stát. Podle mě ten by měl přispívat jen ty, co pomáhají třeba nemocným nebo v sociální oblasti, nebo třeba i zvířatům. Nevím tak, zda je potřeba nějaký zákon? Nestačí, když si stát prověří, komu peníze dá? Dělá to nyní? Nebo na to nemá nástroje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Oprava zdi, zábradlí a osvětlení na nábřeží

19:06 České Budějovice: Oprava zdi, zábradlí a osvětlení na nábřeží

Uzavírka nábřeží Jindřicha Libraria, od dřevěné lávky až po Hroznovu ulici, je plánována do 9. červe…