Den zdraví v městské části Praha 5

21.05.2019 9:15

Dne 30. května 2019 od 13 do 17 hodin pořádá Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem v Praze v prostorách úřadu tradičně již 19. ročník zdravotně vzdělávací akce pro občany městské části pod záštitou radního JUDr. Petra Lachnita.

Den zdraví v městské části Praha 5
Foto: Praha 5
Popisek: Radní JUDr. Petr Lachnit při loňském dnu zdraví

V prostorách radnice Prahy 5, Štefanikova 13, nabídneme změření krevního tlaku, stanovení indexu přiměřené tělesné hmotnosti (BMI index), stanovení množství tuku, skrytého v těle, odborné poradenství ve výživě, inspiraci pro zdravý jídelníček - pyramida zdravé výživy, poradenství odvykání kouření, úrazovou problematiku, prevenci alergií a prevenci karcinomu prsu. Návštěvníci obdrží edukační zdravotně výchovné materiály a drobné dárky.

Den zdraví je zaměřen zejména na občany Prahy 5, otevřen je ale i pro občany jiných městských částí. Cílem je motivovat ke změně životního stylu, a napomáhat tak ke zvýšení informovanosti veřejnosti o prevenci kardiovaskulárních a nádorových onemocnění, která přispívá ke zlepšení zdravotního stavu populace. Součástí je i prezentace organizací, které propagují zdravý životní styl.

Těšíme se na vaši účast a přejme si jen krásné počasí.

reklama

autor: PV

Mgr. Jaroslav Bžoch byl položen dotaz

Co nebo koho považujete za největší hrozbu pro ČR?

Dobrý den, pokud mám správné informace, tak ANO nepodpořilo usnesení, že je pro nás největší bezpečnostní hrozbou Rusko. Zajímalo by mě proč? Jestli si to nemyslíte, co je podle vás pro nás tou největší bezpečnostní hrozbou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Otrokovice: Vedení města představilo podnikatelům plán rozvoje na dalších deset let

20:08 Otrokovice: Vedení města představilo podnikatelům plán rozvoje na dalších deset let

Vzájemná informovanost a sdílení informací pro dosazení žádoucího rozvoje města a povzbuzení dobrých…