Den zdraví v městské části Praha 5

21.05.2019 9:15

Dne 30. května 2019 od 13 do 17 hodin pořádá Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem v Praze v prostorách úřadu tradičně již 19. ročník zdravotně vzdělávací akce pro občany městské části pod záštitou radního JUDr. Petra Lachnita.

Den zdraví v městské části Praha 5
Foto: Praha 5
Popisek: Radní JUDr. Petr Lachnit při loňském dnu zdraví

V prostorách radnice Prahy 5, Štefanikova 13, nabídneme změření krevního tlaku, stanovení indexu přiměřené tělesné hmotnosti (BMI index), stanovení množství tuku, skrytého v těle, odborné poradenství ve výživě, inspiraci pro zdravý jídelníček - pyramida zdravé výživy, poradenství odvykání kouření, úrazovou problematiku, prevenci alergií a prevenci karcinomu prsu. Návštěvníci obdrží edukační zdravotně výchovné materiály a drobné dárky.

Den zdraví je zaměřen zejména na občany Prahy 5, otevřen je ale i pro občany jiných městských částí. Cílem je motivovat ke změně životního stylu, a napomáhat tak ke zvýšení informovanosti veřejnosti o prevenci kardiovaskulárních a nádorových onemocnění, která přispívá ke zlepšení zdravotního stavu populace. Součástí je i prezentace organizací, které propagují zdravý životní styl.

Těšíme se na vaši účast a přejme si jen krásné počasí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kopřivnice: Kalendář ukáže méně známé snímky Emila Zátopka

21:23 Kopřivnice: Kalendář ukáže méně známé snímky Emila Zátopka

I letos dostanou Kopřivničané od města dárek v podobě stolního kalendáře. Jelikož v roce 2022 oslaví…