Frýdek-Místek: Letní Aquapark Olešná otevírá 2. června

28.05.2012 7:36 | Zprávy

V sobotu 2. června se otevřou brány letního aquaparku Olešná ve Frýdku-Místku. Připravena je velká Open day party s bohatým programem a také občerstvením, která začne v 10 hodin.

Frýdek-Místek: Letní Aquapark Olešná otevírá 2. června
Foto: frydekmistek.cz
Popisek: Frýdek-Místek

Zájemci si budou moci vyzkoušet lekci na veslovém trenažéru nebo aquaerobic. Své umění předvedou, taekwondisté, judisté, aquabely i tanečníci. Děti si užijí ve Spoxlandu, kde pro ně bude připravena zábava s animátory a soutěže o ceny. Zajímavá bude také odpolední balónková show. Samozřejmě nebude chybět občerstvení, mobilní bary nabídnou pestrou škálu míchaných nápojů, nealkoholických i alkoholických.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Jakob byl položen dotaz

Rozpočet

Když teď tvrdíte, jak byste v rozpočtu dokázal ušetřit přes 60 miliard, můžete mě a myslím, že ne jen mě, vysvětlit, proč jste ty peníze neušetřili už v tom vámi navrhovaném rozpočtu? Jak vám to teď věřit? Kde jste najednou vzal ty úspory?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Město posouvá strategii rozvoje areálu TGM

22:09 Pardubice: Město posouvá strategii rozvoje areálu TGM

Místo původně plánovaného prodeje větší části území chce město sehrát aktivní roli a samo definovat …