Vážení přátelé, prezident Pavel mluví o příležitosti ke smíření. Z kontextu je jasné, že se máme smířit se snahami sudetoněmeckého landsmanšaftu, ba co víc, že jim máme vyjít vstříc.
My nemáme problém se smířením. Problém se smířením mají Sudeťáci. Měli osmdesát let na to, aby se smířili s tím, že Německo prohrálo válku. Je to velmi dlouhá doba kdy se mohli smířit s rozhodnutím velmocí o jejich odsunu a zabavení majetku. Oni mají se smířením problém. Ale mají to velké štěstí, že se jako vždycky našla pátá kolona. Nevím proč v Brně.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


