Frýdlant: Povodí Labe opravuje v korytě Smědé podemleté základy zdiva

01.12.2020 20:51 | Zprávy
autor: PV

Povodí Labe pracuje v současné době v korytě řeky Smědé na opravě pravobřežního zdiva u kostela Nalezení sv. Kříže ve Frýdlantu. Sanuje tam podemleté základy a zvyšuje stabilitu zdiva.

Frýdlant: Povodí Labe opravuje v korytě Smědé podemleté základy zdiva
Foto: wikipedia
Popisek: Frýdlant

„V korytě řeky Smědé dochází od 18. listopadu 2020 k sanaci podemletých základů. Vyplňujeme kaverny betonovou směsí, prokládanou lomovým kamenem,“ vysvětluje vedoucí provozního střediska Liberec Povodí Labe Ing. Pavel Šenk. Zdivo bylo v tomto místě Smědé podemleto při povodni v červnu tohoto roku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co přesně od Macinky očekáváte?

On se přeci už nějak rozhodl k iniciativě PUR L přistoupil. Není žádost o vysvětlení jen laciné gesto, které vlastně nic nezmění? Proč vůbec jste v této vládě, když hlavně co se týká obrany a bezpečnosti tak nenaplňujete vůbec vaše předvolební sliby?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Vysoké teploty a bouřky. Doporučení obyvatelům pro horké letní dny

22:07 MHMP: Vysoké teploty a bouřky. Doporučení obyvatelům pro horké letní dny

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) vydal na úterý 14. července 2026 výstrahu před silnou zátěží …