Havířov: Česko-polské setkání projektu Bezpečnost bez hranic

20.10.2025 7:33 | Tisková zpráva

Ve středu 8. října se v prostorách Městské policie Havířov uskutečnilo další pracovní setkání v rámci česko-polského projektu Bezpečnost bez hranic, jehož cílem je posílení spolupráce městských policií v česko-polském příhraničí a zvyšování bezpečnosti obyvatel v tomto regionu.

Havířov: Česko-polské setkání projektu Bezpečnost bez hranic
Foto: hyundai.phorum.cz
Popisek: Havířov

Hostitelem setkání byla Městská policie Havířov, která přivítala zástupce městských policií Karviná a partnerského města Jastrzębie-Zdrój. Hlavním tématem bylo zajištění udržitelnosti projektu a hledání cest, jak pokračovat ve vzájemné spolupráci i po jeho formálním ukončení.

Diskutovalo se o dosavadních výstupech projektu, možnostech sdílení zkušeností i budoucím společném postupu v oblasti prevence kriminality, vzdělávání a zvyšování efektivity práce strážníků. Atmosféra setkání byla velmi přátelská a pracovní zároveň, s jasným cílem – pokračovat v nastavené spolupráci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kdo povládne

Od úterý budeme mít nového premiéra, podle všeho ale vládu ne a kdo ví, kdy vláda bude. To budeme jako bez vlády? Nebo bude nový premiér mít pod sebou končící ministry v demisi, kteří jsou ale úplně z jiného politického tábora? Děkuji za odpověď.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havířov: Víceúčelová hala má více než jen novou střechu

22:05 Havířov: Víceúčelová hala má více než jen novou střechu

Víceúčelová hala v Havířově prošla významnou modernizací.