Hořice: Práce na rekonstrukci náměstí začnou v pondělí

17.07.2021 10:41 | Zprávy

V pondělí 19.7. bude oploceno prvních 50m staveniště na silnici III. třídy přes náměstí v Hořicích. Zahájení bude od spodní části náměstí. Bude označena uzavírka a související dopravní značení na objízdných trasách.

Hořice: Práce na rekonstrukci náměstí začnou v pondělí
Foto: horice.org
Popisek: Hořice

V pondělí bude skryta část dlažby a podkladu na úroveň vrstvy z kamenné pískovcové rovnaniny v oploceném staveništi. Zároveň budou odstraněny obruby a bude probíhat oprava uličních vpustí. Následovat bude výměna podkladních vrstev a nová zádlažba.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Myslíte, že další volby vyhrajete?

Aspoň mi to vyplývá z toho, co tvrdíte, že se připravujete na nápravu škod po této vládě. Zajímá mě, z čeho usuzujete, že to příště vyhrajete, když teď jste to nedokázali? Vyhodnotili jste si třeba to, proč tomu tak bylo? Na co jste přišli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Rozsáhlá rekonstrukce přinese seniorům pohodlí

10:23 Česká Lípa: Rozsáhlá rekonstrukce přinese seniorům pohodlí

Do náročné rekonstrukce Domu s pečovatelskou službou v Ústecké ulici na sídlišti Lada se pustí česko…