Hradec Králové: Parkování v Hradci je od 1. září levnější

02.09.2011 17:58 | Zprávy

Parkovací systém v Hradci Králové prochází od 1. září velkými změnami.

Hradec Králové: Parkování v Hradci je od 1. září levnější
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

Odráží se v nich řada námětů, s nimiž šla všechna politická uskupení do voleb, a které veřejnost vyžadovala. Například parkování na Velkém náměstí bude levnější, stejně jako krátkodobé stání nebo parkování v parkovacím domě Katschnerka. U školských zařízení budou moci řidiči na vybraných místech krátkou dobu stát dokonce zcela bez poplatku. Změny jsou výsledkem jednání vedení města s provozovatelem parkovacího systému, společností ISP.

Zásadní novinkou je snížení parkovného na historickém Velkém náměstí z 50 na 30 korun za hodinu, čímž se poplatek za stání v této lokalitě stává přinejmenším srovnatelným s jinými městy podobné velikosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Bc. David Šimek , MBA byl položen dotaz

Závislost

Čí je podle vás vina, že jsme jako Evropa na někom pořád závislí a nemám pocit, že by se to nějak měnilo? Bohužel jsme závislí na Blízkém východu, jak komentujete, ale i na Číně (ekonomicky) nebo na USA (bezpečnostně). Podle mě je to špatně a jde podle mě o selhání vás politiků.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostrava: Rozšíření oblíbené přírodně-naučné trasy Cesty vody v Bělském lese

22:09 Ostrava: Rozšíření oblíbené přírodně-naučné trasy Cesty vody v Bělském lese

Záměrem je zpřístupnění podmáčeného prostředí s minimálním zásahem do přírody.