Hustopeče: Pomáhající organizace představily své služby

03.06.2023 11:32 | Tisková zpráva

Po čtyřech letech se do Hustopečí vrátil Den sociálních služeb, který na Dukelském náměstí představil pomáhající organizace z celého regionu.

Hustopeče: Pomáhající organizace představily své služby
Foto: hustopece-city.cz
Popisek: Hustopeče

Organizaci akce si vzal na starost Sociální odbor města Hustopeče, který s poskytovateli úzce spolupracuje. „Sociální služby jsou takovou Popelkou, protože se o ně lidé zpravidla zajímají až tehdy, když se ocitnou v nějaké krizi a potřebují jejich pomoc. Teprve tehdy začnou hledat a ptát se. Proto pořádáme toto setkání, aby každý, kdo projde náměstím, získal alespoň základní představu o tom, kde hledat jakou pomoc,“ slibuje si od akce vedoucí odboru Tomáš Laz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Jak věřit vašim slibům?

Slibujete dostupnější bydlení, konec korupce, ale co se změnilo za ty roky, co jste v politice? Dokonce jste byli dost dlouho součástí vlády. A když jsme u toho, šli byste do koalice se SPOLU a STAN znovu nebo ne? Protože jestli ne, tak kdo jiný vám zbývá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice znovu oživí třídu Míru sousedskou večeří

22:42 Pardubice znovu oživí třídu Míru sousedskou večeří

Třída Míru je po celý rok místem ruchu a pohybu. Ve čtvrtek 28. srpna 2025 od 17 do 22 hodin se ale …