„O potřebě vzdělání v lidském životě se nedá pochybovat. Mám radost, že Amos se těší zájmu odborné i laické veřejnosti. Když tady před patnácti lety v Jablonci vznikal jako akce města, asi nikoho nenapadlo, že se stane tradiční záležitostí, která přesáhne hranice Jablonce,“ řekla v úvodu náměstkyně Paukrtová a poděkovala hlavnímu pořadateli Burzy, kterým je Eurocentrum, za vytrvalost a dobrou práci.
I letošní AMOS nabízí celou řadu možností vzdělávání, aktivní využití volného času, poradenství v oblasti trhu práce i pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Pro ředitele základních a mateřských škol je připraven odborný seminář.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mestojablonec.cz