Jablonec nad Nisou: Strategický plán projednají zastupitelé v září

11.06.2014 11:16 | Zprávy

Od března letošního roku sedm tematických pracovních skupin s určeným garantem či garanty intenzívně pracuje na aktualizaci Strategického plánu statutárního města Jablonec nad Nisou 2014 – 2020. Jejich jednání a výstupy zastřešuje koordinační skupina a výsledný materiál projednají v září zastupitelé města.

Jablonec nad Nisou: Strategický plán projednají zastupitelé v září
Foto: VolbyJablonec.cz
Popisek: Silueta Jablonce nad Nisou

Aktualizaci strategického plánu pro město zpracovává ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. ve spolupráci s odborem územního a hospodářského rozvoje (OÚaHR) jabloneckého magistrátu. V současné době probíhá příprava akčního plánu na nejbližší období dvou let. „Do něj budou zařazené projekty, které odpovídají tematickému zaměření navržených cílů, priorit, opatření a aktivit a jejichž realizace se předpokládá v období 2014 až 2016/2017. Návrhy projektů posoudí příslušná pracovní a koordinační skupina z hlediska jejich věcného obsahu, časové a finanční náročnosti i z hlediska jejich souladu s aktuálními strategickými dokumenty. Doporučené projekty budou zařazené do návrhu akčního plánu, který bude součástí finálního dokumentu“ podotýká Zdeněk Kadlas ze společnosti ARR.

Pracovní skupiny fungují už přes tři měsíce

„Úvodním krokem celého procesu bylo ustavení řídícího týmu - koordinační skupiny strategického plánu a sedmi tematických pracovních skupin podle zaměření jednotlivých prioritních oblastí,“ vysvětluje vedoucí OÚaHR Tomáš Beneš. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mestojablonec.cz

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Proč je důležité, kdo je v čele nějakého výboru?

A proč myslíte, že vám ANO žádného předsedu nedalo? A taky vzhledem k tomu, jak jde ta politická kultura z kopce (podle mě dost) neměly by se nějaké nepsané zvyklosti uzákonit? Jako třeba kdo má nárok na nějakého předsedu výboru nebo funkci ve vedení sněmovny?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Gripeny přeletí nad hřbitovem v pátek 31. října v poledne

22:42 Litoměřice: Gripeny přeletí nad hřbitovem v pátek 31. října v poledne

V pátek 31. října se od 12 hodin uskuteční na Městském hřbitově v Litoměřicích vzpomínková akce pořá…