Jablonec nad Nisou: V plánu je přístavba tělocvičny pro školu v Kokoníně

25.10.2021 7:32 | Tisková zpráva
autor: PV

Statutární město Jablonec nad Nisou nechá zpracovat studie k projektu Modernizace ZŠ Rychnovská 216, Jablonec nad Nisou – přístavba tělocvičny a učeben. Oslovila projektový ateliér David, s.r.o., který už má na svém kontě přístavbu stejné školy. Za studii město zaplatí 562 tis. korun.

Jablonec nad Nisou: V plánu je přístavba tělocvičny pro školu v Kokoníně
Foto: VolbyJablonec.cz
Popisek: Silueta Jablonce nad Nisou

„Připravujeme projektovou dokumentaci k projektu Modernizace ZŠ Rychnovská 216, Jablonec nad Nisou – přístavba tělocvičny a učeben. Ten řeší  stavbu tělocvičny pro kombinované úžívání - školní děti i veřejnost, čtyř učeben s možností předělení, nářaďovny, sociálního zázemí pro chlapce a dívky, strojovny vzduchotechniky, střešní zahrady, která by mohla sloužit také jako venkovní učebna, schodiště a výtahu,“ popisuje projekt náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?

Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Na některé otázky TV Nova se slušně odpovědět nedá

22:42 Ústí nad Labem: Na některé otázky TV Nova se slušně odpovědět nedá

Z neochoty odpovídat na položené otázky osočil vedení města reportér televize Nova Martin Kočárek. Z…