Jičín: Připravuje se rekonstrukce teplovodu Jih a předávacích stanic tepla

13.01.2020 16:44

Rada města schválila smlouvu o spolupráci mezi městem Jičín a Správou nemovitostí města Jičína a.s. Dohoda se zabývá rekonstrukcí teplovodu Jih, který vede z kotelny Přátelství. Správa nemovitostí bude investorem.

Jičín: Připravuje se rekonstrukce teplovodu Jih a předávacích stanic tepla
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jičín
reklama

V rámci rekonstrukce teplovodu je nutné upravit či vybudovat předávací stanice tepla, a to v bytovém domě Přátelství čp. 393 – 394, kde bude investorem správa nemovitostí, v objektu domova pro seniory v ulici Hofmanova, kde bude investorem město Jičín, a v domě s pečovatelskou službou Přátelství čp. 390 – 392, kde rovněž bude investorem město Jičín. Celkově jde o čtyři záměry – teplovod a předávací stanice ve třech domech. Na všechny bude vypsána jedna společná veřejná zakázka.

Dohoda o spolupráci stanovuje podobu spolupráce při výběrovém řízení. Město Jičín zpracuje výzvu k podání nabídek, zabezpečí průběh soutěže a také zakázku vyhodnotí. Správa nemovitostí poskytne součinnost před vypsáním soutěže a v jejím průběhu. Jmenuje také dva členy hodnotící komise pro posouzení došlých nabídek.

Správa nemovitostí města Jičína je akciovou společností, jejímž stoprocentním vlastníkem je město Jičín. Činnost společnosti sestává z bytové správy a tepelného hospodářství. Valnou hromadu společnosti reprezentuje Rada města Jičína a předsedou představenstva je místostarosta Mgr. Petr Hamáček. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bohumín: Nájemcům nebytových prostor město odpustí nájem i zálohy na služby

7:35 Bohumín: Nájemcům nebytových prostor město odpustí nájem i zálohy na služby

V Bohumíně myslí na podnikatele, kteří museli v souvislosti s nemocí covid-19 uzavřít své provozovny…