Jihlava: Bazén E. Rošického je po odstávce znovu otevřen

5. 8. 2019 19:33

Po pravidelné technologické odstávce bude od 5. 8. 2019 pro veřejnost opět v provozu bazén E. Rošického. Do údržby a oprav město investovalo 400 tisíc korun.

Jihlava: Bazén E. Rošického je po odstávce znovu otevřen
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Po pravidelné technologické odstávce bude od 5. 8. 2019 pro veřejnost opět v provozu bazén E. Rošického. Během odstávky došlo k vyčištění bazénové vany a akumulační jímky. Postupně se opravila zařízení chemického hospodářství, potrubí, rošty, dlažba v bazénové hale v přístupu do budovy a přímo na bazéně. Dále se provedla rekonstrukce prosklených dveří v 1. a 2. nadpodlaží budovy, výměna dveří u zrcadlového sálu, nářaďovny a plavčíkárny. Nakonec se udělala výmalba nářaďovny, sprch a schodiště. Všechny tyto práce vyšly zhruba na 400 tisíc korun a zaplatil je majitel, město Jihlava.

Bazén bude otevřen pro veřejnost v letním provozu denně od 10 do 18 hodin do 30. 8. 2019. V této době bude platit hodinové vstupné 55 Kč pro dospělé a 40 Kč pro děti od 6 do 15 let. Bude možné také zakoupit celodenní vstupné 70 Kč pro dospělé a 50 Kč pro děti od 6 do 15 let. K dispozici budou pro návštěvníky i travnaté plochy za bazénem. V tomto období nebudou platit permanentky. Sauna na bazénu E. Rošického bude mimo provoz až do 1. 9. 2019.

Opětovné uvedení bazénu E. Rošického do letního provozu, je zveřejněno na informační tabuli a ZDE.

Veřejnost má přes celé letní prázdniny k dispozici ke koupání a saunování také krytou i venkovní část Vodního ráje v Jihlavě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Písek: Lávka, spojující sídliště Portyč a nábřeží 1. máje, je uzavřena

20:27 Písek: Lávka, spojující sídliště Portyč a nábřeží 1. máje, je uzavřena

Městské služby Písek, s.r.o., jakožto správce místních komunikací dočasně uzavřely provoz na lávce, …