Jihlava: Nikdy jsem nebyla tak šťastná (jako když jsem tolik utrácela)

13.12.2024 19:39 | Tisková zpráva

Horácké divadlo Jihlava představí před Vánoci světovou premiéru původní hry uznávaného tvůrce a autora Petra Marka. Těšit se na ni můžete už tuto sobotu 14. prosince.

Jihlava: Nikdy jsem nebyla tak šťastná (jako když jsem tolik utrácela)
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Polovinu 85. sezóny Horácké divadlo zakončí premiérou Nikdy jsem nebyla tak šťastná (jako když jsem tolik utrácela). Petr Marek napsal komediální hru na motivy skutečné události přímo pro scénu HD_J a její soubor.

Inspirační předobraz skutečných událostí ze slovenského venkova nedávných let se v podobě našeho příběhu rozrůstá nad rámec novinových titulků o zpronevěře a citlivě poťouchlým způsobem zhmotňuje tušená nová zákoutí duší nejen hlavních hrdinů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

To jako vážně?

Je pravda, že tím, kdo otvíral tu bitcoinovou peněženku byl váš poradce? A to pak máme věřit i tomu, že jste o tom nevěděl od začátku? A s Bergrem pořád spolupracujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Nejlepší mladí zdravotníci soutěžili v Jiráskových sadech

13:43 Litoměřice: Nejlepší mladí zdravotníci soutěžili v Jiráskových sadech

Nejlepších 24 pětičlenných týmů z Česka zápolilo v sobotu v Jiráskových sadech v celorepublikovém fi…